Domů » Bleskovky » Galaxy Z Flip postrádá důležitou funkci. Samsung ji zřejmě zpřístupní později

Galaxy Z Flip postrádá důležitou funkci. Samsung ji zřejmě zpřístupní později

Technologie Samsung DeX uživatelům umožňuje připojit chytrý telefon k monitoru a používat jej jako stolní počítač. Setkat se s ní můžete u většiny vlajkových lodí jihokorejského Samsungu. U ohebného „véčka“ Galaxy Z Flip byste ji však v současnosti hledali marně. To by se ale mohlo zanedlouho změnit.

Galaxy Z Flip je první ohebný telefon od Samsungu, který lze po vzoru legendárních „véček“ složit do kompaktního čtverce. Navíc se zařízení může pochlubit prémiovými specifikacemi. O to překvapivější je absence jedné z důležitých funkcí, kterou byste jinak našli u všech současných vlajkových lodí jihokorejského výrobce.

Tip: Samsung Galaxy Note 10: vyzkoušeli jsme propojení s Windows 10 i prostředí DeX

Podobný osud potkal i loňský ohebný model Galaxy Fold, který se podpory DeX dočkal až se zpožděním. U čerstvě představeného Galaxy Z Flip tomu patrně nebude jinak.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Tade
Uživatel
Tade
Offline

[odkaz] …. Tak tohle je bída…

lofwyr
Uživatel
lofwyr
Offline

Jojo, normální člověk drápe mobil nožem, ohýbá véčko na druhou stranu a pod. Prostě takové to klasické zacházení s mobilem :-D

xzeit
Uživatel
xzeit
Online

Je to jenom taková demonstrace, co to vydrží. Displej se asi poškrábe od nějakého bordelu, co se tam dostane. V uzavřeném stavu je dost chráněný. Své zájemce si určitě najde. Já to nebudu :D

Tade
Uživatel
Tade
Offline

Udělal do toho rýhu nehtem i plastovým hrotem. Zkus si to pustit celé a pak teprve začít komentovat. Jedna věc je postupný vývoj, který asi každý pochopíme a druhá věc je mluvit o ohebném skle. Tohle nemá Samsung zapotřebí, zvlášť když je ve vývoji před konkurencí. Jen si dělá ostudu….

htcjirka
Uživatel
htcjirka
Offline

Nejdříve propadák Fold a pak tohle.

xzeit
Uživatel
xzeit
Online

Já to celé viděl a co? Narušila ta ryha povrch, a nebo to udělalo jen prohlubeň v rámci elastické deformace, kdy se třeba po několika minutách až hodinách vrátí do povodniho stavu? To je otázka.

htcjirka
Uživatel
htcjirka
Offline

Tohle uz se chlape nevrati. At si to nekdo klidne koupi, ale je to zatim opravdu poutove a ani zachazeni v rukavickach nezabrani brzké smrti a popelnici.

Tade
Uživatel
Tade
Offline

Ach jo… Samsung deklaroval sklo. A tohle má být jako ono. Jsem fanoušek Samsungu, používám S9 a jsem s ním nadmíru spokojen. Ale pokud tohle, ve stavu, v jakém to je na videu, nazývají sklem, je to minimálně trapné

PetrCBR
Uživatel
PetrCBR
Online

xzeit: ale hlavne problem je ze Samsung tvrdi ze to je sklo a to je proste lez (kdyz to jednoduse propichne testovacim hrotem). Je to plast a navic hodne mekky (kvuli ohybani).

Tade
Uživatel
Tade
Offline

Přesně tak. O tom celou dobu píšu. Jde o nesmyslnou lež, která z lidí dělá hlupáky. Mohli deklarovat vylepšený plast nebo to zabalit do podobných marketingových řečí. Ale ani s tím se neobtěžovali.

xzeit
Uživatel
xzeit
Online

PetrCBR: Ale to jsem nikde nepopíral, tak jde vidět, že je to celkem bláto :-)
I přes to si své zájemce najde. No křemičité sklo to asi není.