Velká narozeninová soutěž s LG
Domů » Bleskovky » Galaxy Watch Active dostávají digitální lunetu a další funkce z novějšího modelu

Galaxy Watch Active dostávají digitální lunetu a další funkce z novějšího modelu

Samsung na začátku letošního roku představil hodinky Galaxy Watch Active, které oproti svým předchůdcům postrádaly originální ovládací prvek – otočnou lunetu. Tento nedostatek Samsung napravil až v druhé generaci, která v rámci inovovaného prostředí dostala lunetu digitální. Naštěstí díky právě vydané softwarové aktualizaci si tuto funkci mohou užít i majitelé prvních Active Watch, což je skvělá zpráva, za kterou Samsung chválíme.

watch active

Aktualizace hodinek nepřináší jen nový způsob ovládání, ale také spoustu dalších funkcí – vylepšené funkce Health a Bixby, nové možnosti přizpůsobení, přepracované ciferníky s více druhy komplikací apod. Nové prostředí má zjednodušit používání a má mít jasnější grafiku a ikonky.

galaxy watch active

Update dorazí nejen na Galaxy Watch Active, ale i na loňské Galaxy Watch, druhé jmenované však nedostanou digitální lunetu, neboť obsahují mechanickou.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments