Domů » Bleskovky » Galaxy S9 na oficiálních upoutávkách: lákají na slow motion, animoji a snímky za horšího osvětlení

Galaxy S9 na oficiálních upoutávkách: lákají na slow motion, animoji a snímky za horšího osvětlení

Samsung Galaxy S9 a S9+ mají přinést oproti předchozí generaci vylepšení na všech frontách, korejský gigant však nejvíce v upoutávkách vyzdvihuje vlastnosti fotoaparátu. Ve své domovině, Jižní Koreji, dokonce vypustil tři 15vteřinové upoutávky, které klíčové vlastnosti nových kamer vyzdvihují.

První video evidentně láká na funkci zpomalených záběrů, které bude možné pořizovat v kadenci 480 snímků za vteřinu ve Full HD rozlišení. To je oproti 60 snímkům u Galaxy S8 velký pokrok, otázkou je, zda bude možné nový režim využívat kontinuálně, nebo pouze po omezenou dobu (jako u vlajkových Xperií).

Druhé video vyzdvihuje schopnosti fotoaparátu pořizovat jasné snímky i za horšího osvětlení, k čemuž dopomůže optika s rekordní světelností f/1.5, kterou má ve světě smartphonů pouze korejské véčko Samsung W2018.

Poslední video znázorňuje funkci, o které se spekulovalo v posledních dnech – obdoba animoji od Apple, čili 3D avatary, jimž může uživatel propůjčit svoji mimiku a pohyby.

Fotoaparáty modelů Galaxy S9 a S9+ se budou lišit – větší model dostane kameru se dvěma čočkami, zatímco základní Galaxy S9 pouze s jednou. Oba telefony budou představeny 25. února v předvečer veletrhu MWC v Barceloně.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

  1. Redakce: LG V30 má světelnost f1,6.

  2. Za mě prví dvě reklamy hodně povedené.

  3. Marek Studnicka

    At si laskavě Samsung opraví dokurvenou aktualizaci Orea a pak at láká na tyhle animované srágoroviny

  4. Tak s tím souhlasím. Kdyby radši dotáhli vše do detailu a pak šli dal, tak by to bylo prinosnejsi, než další model. Je a bude určitě zase dražší!

  5. Marek Studnicka

    Jistě že bude dražší a při dalším update to třeba už nebudou muset opravovat.Chybička se nám vloudila,ale tady bych to opravdu nečekal

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).