Domů » Bleskovky » Galaxy S9 doprovodí příslušenství DeX Pad. Umožní používat displej jako touchpad

Galaxy S9 doprovodí příslušenství DeX Pad. Umožní používat displej jako touchpad

Společnost Samsung chystá na počátek příštího roku premiéru svých nových vlakových smartphonů Galaxy S9 a S9+. Ty nabídnou oproti letošním modelům několik vylepšení, přičemž pozadu nemá zůstat ani počítačový režim DeX. Pro něj Samsung připravuje zbrusu nový dok nazvaný DeX Pad.

Oproti současné kolébce DeX Station umožní DeX Pad používat telefon v horizontálním stavu; v něm bude možné využít displeje telefonu k ovládání, a to v režimech touchpad a klávesnice. DeX Pad má mít černou barvu a má být zpětně kompatibilní se všemi smartphony Samsung, které počítačové prostředí DeX podporují.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Zajímavé, zajímavé… kolikrát to může i stačit. Dobrý krok.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).