Domů » Bleskovky » Galaxy S7: 17 hodin přehrávání videa na maximální jas a start prodeje 11. března?

Galaxy S7: 17 hodin přehrávání videa na maximální jas a start prodeje 11. března?

Ruský technologický novinář Eldar Murtazin má díky svým zdrojům přístup k celé řadě zákulisních informací a v minulosti častokrát přednostně publikoval informace o nových zařízeních, které se potvrdily; několikrát se už ale také „netrefil“. Nyní se na Twitteru vyjádřil k chystanému Samsungu Galaxy S7, který by měl být v Barceloně představen v neděli 21. února.

Podle něj má novinka nabídnout fantastickou výdrž při přehrávání videa. Při maximálním jasu prý telefon zvládne video přehrávat až 17 hodin. Pokud by se tato informace potvrdila, katapultoval by se Galaxy S7 (a jeho zakřivená edge varianta) mezi smartphony s nejlepší výdrží.

Samsung Galaxy S7 by měl nabídnout 5,1″ Super AMOLED panelu s rozlišení 2 560 x 1 440 px, 12Mpx BRITECELL fotoaparát s optickou stabilizací obrazu a 4 GB operační paměti. V případě procesoru padla volba na Snapdragon 820 od Qualcommu a Exynos 8890 z vlastní produkce; zatím je ale těžké odhadovat, jaká verze se dostane do Evropy a případně na náš trh.

Evan Blass (@evleaks) před několika dny informoval, že v USA by se obě novinky měly začít prodávat už 11. března a podle serveru AndroidAuthority.com to vypadá, že stejné datum bude platit také pro Evropu a je možné, že se v tento termín dočkáme i v České republice a na Slovensku.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments