Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S7 navštívil benchmark AnTuTu: Známe kompletní hardwarovou výbavu

Samsung Galaxy S7 navštívil benchmark AnTuTu: Známe kompletní hardwarovou výbavu

Od představení nové generace vlajkových lodí od Samsungu nás ještě dělí více než měsíc, podle dosavadních informací bude rodinu Galaxy S7 tvořit celkem čtveřice zařízení – standardní a zakřivený model S7 a jejich tabletofonové protějšky s přídomkem +. Benchmark AnTuTu nyní zachytil variantu s kódovým označením SM-G935A, takže se můžeme podívat na její parametry.

  

Specifikace se prakticky shoduje se všemi předchozími úniky, základní varianta Galaxy S7 má nabídnout 5,1″ Super AMOLED displej s Quad HD rozlišením, nad nímž bude usazena čočka čelní 5Mpx kamerky. Zadní fotoaparát má dostat rozlišení 12 megapixelů (některé zdroje uvádějí 16 Mpx). Samsung se chystá použít zcela nový snímač BRITECELL, který má doplnit objektiv se světelností f/1.7, což má znamenat lepší výsledky v horších světelných podmínkách.

Samsung Galaxy s7 official introduction (based on @onleaks)
Takto by mohl vypadat Galaxy S7 (vytvořeno komunitou na základě doposud publikovaných informací)

  

Galaxy S7 dostane 4 GB RAM a 64GB úložiště; je však pravděpodobné, že paměťových verzí bude více. Dvě varianty nabídne telefon v oblasti procesorů – americká a čínská verze má dostat Snapdragon 820, zatímco do Evropy a Asie přijde model s vlastním Exynosem 8890. Pro něj Samsung vyrobil infografiku, který vyzdvihuje přednosti jako efektivní procesorová jádra vyrobená 14nm procesem, výkonný grafický čip, vestavěný LTE modem v 600Mpbs downloadem a 150Mpbs uploadem, a podporu displejů o vysokém rozlišení.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

9 komentářů

 1. Mr. Arakin (neregistrovaný)

  Svetelnost se uvadi u objektivu nikoliv u chipu, uz se to naucte.

  • xzeit (neregistrovaný)

   Zrovna jsem to chtěl napsat :-) Oni asi mysleli, že dostane objektiv se světelností f 1,7

  • Jakub Karásek

   Díky za upozornění, chybu jsem opravil

  • .
   [img]https://pp.userapi.com/c840139/v840139933/18452/JKCFDS1YCKU.jpg[/img]
   [odkaz]

 2. Iggy (neregistrovaný)

  Tak se to pomalu začíná vyrovnávat. Dřív byli mobily nižší střední třídy nepoužitelné, teď fungují pěkně. Vlajkové lodě to budou mít čím dál tím složitější. :-)

  • Iggy (neregistrovaný)

   navíc se může stát, že na 5.1″ s Quad HD a TouchWiz to bude mít horší výkon než 5″ s HD (720p) u nižší střední třídy s nějakým 8 jádrovým MediaTekem. A přitom i to HD má ppi kolem 300 (dostatečná hodnota). Quad HD je nesmysl.

  • mediateky jsou sh1t

  • Iggy (neregistrovaný): Tak jak ukazuje aktuální S6, tento problém není aktuální:) A 8mi jádrové MTK jsi řekl v ironii předpokládám:)

  • kjkszpj (neregistrovaný)

   Prečo by to mala byť s MTK irónia?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).