Domů » Bleskovky » Přední strana Galaxy S7 na první fotografii. Zahájení prodeje už 11. března?

Přední strana Galaxy S7 na první fotografii. Zahájení prodeje už 11. března?

Premiéra nového vlajkového modelu společnosti Samsung – Galaxy S7, se nezadržitelně blíží a dočkat bychom se měli 21. února, tedy den před zahájením Mobile World Congressu v Barceloně. Na internet se nyní dostaly fotografie z výrobní linky, na kterých je vidět nejen přepravní panel s fotoaparáty, ale také přední strana uchycená v testovacím bloku.

Druhý snímek zatím neprozrazuje finální design telefonu, ale alespoň nám naznačuje, jak bude přední panel Galaxy S7 vypadat. Tradičně se dočkáme fyzického středového tlačítka, ve kterém by měla být integrována čtečka otisků prstů. Na okrajích pak nebude chybět dvojice senzorových tlačítek.

V odrazu na displeji si lze také všimnout, jakým smartphonem zaměstnanec přední panel Galaxy S7 fotil – mělo by se jednat o první generaci modelu HTC One. Evan Blass, který stojí za účtem @evleaks rovněž informoval, že by se Galaxy S7 (a pravděpodobně i jeho další verze) měly v USA začít prodávat už 11. března. Je tedy velice pravděpodobné, že toto datum bude platit také pro Evropu, i když zatím se stále pohybujeme na úrovni spekulací.

Podle dřívějších informací od @evleaks bychom se v Barceloně měli dočkat celkem tří modelů řady Galaxy S7 – klasický,  zakřivený S7 Edge a S7 Edge+. Oproti předchozím předpokladům chybí model S7+ s rovným displejem, který zřejmě přijde později nebo jeho pozici zaplní budoucí (či v Evropě nedostupná současná) generace tabletofonu řady Galaxy Note.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. marekj1 (neregistrovaný)

    Celkom sa mi ta uvodna fotka podoba na iPhone.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).