Cena:

Galaxy S6 a S6 edge právě dostává aktualizaci na Android 7.0 Nougat

Před několika hodinami jsme vás informovali, že podle informací britské pobočky společnost Samsung update systému u Galaxy S6 a S6 edge odkládá, aby jej mohl výrobce pořádně otestovat. Nyní je všemu jinak a jihokorejský gigant dnes vypustil pro vlajkové lodě z roku 2015 aktualizaci systému Android na verzi 7.0 Nougat.

galaxy_s6

Aktualizace je zatím dostupná pouze pro obyvatele Německa, Rakouska, Švýcarska a Itálie. Seznam zemí se bude postupně rozšiřovat a aktualizace všech jednotek proběhne ve vlnách; brzy by tak měly následovat i modely z české distribuční sítě (operátoři) i volného prodeje. Podle obrázku ze serveru SamMobile má aktualizační balíček velikost 1,3 GB a přináší kompletně přepracované uživatelské prostředí a několik nových funkcí, které znají majitelé novějších modelů Galaxy S7 & Galaxy S7 edge. Kdy se aktualizace dočká prémiový model Galaxy S6 edge+, nevíme.

galaxys6_nougat
Zdroj screenshotu: uživatel hacin na AndroidForum.cz
Autor článku
Xaver Jandura
Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.