Domů » Bleskovky » Galaxy S10 podruhé dostává Android 11. Přidávají se i další Samsungy

Galaxy S10 podruhé dostává Android 11. Přidávají se i další Samsungy

Samsung v minulém týdnu pozastavil distribuci aktualizace systému Android 11 pro telefony řady Galaxy S10, neboť nadstavba One UI 3.0 vykazovala velkou chybovost. Nyní se zdá, že se podařilo veškeré nedostatky napravit a aktualizace systému je opět k dispozici, jako první její dostupnost hlásí uživatelé ze Švýcarska.

Došlo i na další Samsungy

Samsung naštěstí neaktualizuje pouze vlajkové smartphony, ale věnuje se i telefonům z nižších cenových pater. Update například v tomto týdnu přistál na odlehčeném Samsungu Galaxy Note10 Lite, u kterého se jedná o vůbec první velkou systémovou aktualizaci. Tento telefon by přitom měl dostat podle slibů Samsungu ještě další dvě generace Androidu.

samsung galaxy note 10 lite

Dostupnost Androidu 11 a prostředí One UI 3.0 hlásí i majitelé levného smartphonu Samsung Galaxy M21, zatím však pouze v Indii. Dá se však předpokládat, že aktualizace se bude dál šířit světem a nakonec přistane i u nás.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

11 komentářů

 1. Spíš by mě zajímalo kdy dorazí android 11 na můj One plus nord ;)

 2. Tak už mám na Samsung S10 Android 11, pouze mě potvora nahlásilo jednu aplikaci jako závadnou od Tesla Coil Software (doplněk aplikace Nova Launcher), tak jsem doplněk odinstaloval a zatím vše OK

  • Hm Nova Launcher je pro mě zásadní. Díky za informaci. Vybare si mobil od jiného výrobce.

 3. Takže další poznatky s telefonem Samsung S10 po aktualizaci na Android 11: telefon nezvoní na příchzí hovory, rozsvítí se pouze hovor na obrazovce (ještě že mám vybrující hodinky Fitbit a múžu to vzít), dále nejde dvoufázové přihlašování do Google v PC, prostě se nic nestane (ještě že mám aktivovaný Google Authenticator, jinak jsem namydlenej), a to telefon zkouším chvíli, no katastrofa co bude dál, jinak foťák fotí OK

 4. A to je právě ono, proč android už fakt ne.

  • Ach joooo. Tak bezte do sadu, kde mate jablek dost a dost. Nikdo vas nenuti nic nakupovat tak to NEKOMENTUJTE. Jak pravi klasik, kdyz mlcite, mohou si myslet, ze jste blbec. Kdyz promluvite, ujistite je o tom.

  • Však i Apple měl svoje kauzy. Nicméně každý člověk dělá chyby.

 5. Zdravím.
  Byl jsem zastánce Samsungu a zatím ho ještě mám, nyní S20. Avšak začínám velmi vážně přemýšlet o kopnutí Samsungu do zadni.e. Vždy po aktualizaci si říkám, proč některé nastavení změní tak, že ho ani nenajdete. Celé překopou, jako by novou aktualizaci dělal úplně někdo jiný a nevycházel z předešlých dat.
  Příklad: mám S20 se dvěma SIM. Nyní po aktualizaci je velký problém odepsat ze SIM které chci. V SMS zprávách nemohu nastavit. Dříve bylo u odeslání zprávy na výběr 1 nebo 2. Nyní musím do nastavení a složitě nastavit.
  Androide – Samsungu. Ty mi dáváš !!!!
  M

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).