Domů » Bleskovky » Galaxy S10 podruhé dostává Android 11. Přidávají se i další Samsungy

Galaxy S10 podruhé dostává Android 11. Přidávají se i další Samsungy

Samsung v minulém týdnu pozastavil distribuci aktualizace systému Android 11 pro telefony řady Galaxy S10, neboť nadstavba One UI 3.0 vykazovala velkou chybovost. Nyní se zdá, že se podařilo veškeré nedostatky napravit a aktualizace systému je opět k dispozici, jako první její dostupnost hlásí uživatelé ze Švýcarska.

Došlo i na další Samsungy

Samsung naštěstí neaktualizuje pouze vlajkové smartphony, ale věnuje se i telefonům z nižších cenových pater. Update například v tomto týdnu přistál na odlehčeném Samsungu Galaxy Note10 Lite, u kterého se jedná o vůbec první velkou systémovou aktualizaci. Tento telefon by přitom měl dostat podle slibů Samsungu ještě další dvě generace Androidu.

samsung galaxy note 10 lite

Dostupnost Androidu 11 a prostředí One UI 3.0 hlásí i majitelé levného smartphonu Samsung Galaxy M21, zatím však pouze v Indii. Dá se však předpokládat, že aktualizace se bude dál šířit světem a nakonec přistane i u nás.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.