Domů » Bleskovky » Galaxy S10 bude hrát všemi barvami. 5G verze dorazí později společně s ohebným telefonem

Galaxy S10 bude hrát všemi barvami. 5G verze dorazí později společně s ohebným telefonem

Nový týden přináší další nové zprávy o chystaných vlajkových smartphonech od Samsungu, které zpřesňují starší informace a přidávají několik nových.

Galaxy S10 přijde minimálně ve 4 barvách

Už víme, že řadu Galaxy S10 budou tvořit celkem tři smartphony:

  • základní model dostane označení SM-G970x, dostane plochý 5,8″ displej, čtečku otisků umístěnou na boční straně a 64GB úložiště
  • prémiové varianty s označením SM-G973x a SM-G975x budou mít 5,8, respektive 6,44″ displej se zahnutím a integrovanou čtečkou otisků prstů

Všechny modely mají být nabízeny ve čtyřech základních barvách – černé, bílé, žluté a zelené, není vyloučeno, že některé z nich budou gradientní. Některé barevné varianty může Samsung prodávat pouze na vybraných trzích.

Ohebný smartphone Galaxy F dorazí v březnu

Řada Galaxy S10 má být představena v únoru příštího roku, zhruba o měsíc později má dorazit speciální verze s podporou sítí 5G. Ve stejnou dobu má být také odhalen ohebný smartphone Galaxy F označovaný SM-F900. V nabídce má být několik variant, přičemž ta nejvyšší má dostat úložiště s kapacitou 512 GB. S ohebným smartphonem Samsung počítá na globálním trhu, nabízen bude údajně ve stříbrné a černé barvě.

Samsung ukázal světu první smartphone s ohebným displejem

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. Čtečka otisků prstů na boku zařízení mi přijde jako nejgeniálnější řešení. Škoda že to nenapadlo více výrobců a škoda že Sony od této technologie upustilo ( i když se k ní má znovu vrátit, údajně…. )

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *