Domů » Bleskovky » Galaxy S III: Jak zrychlit odezvu středového tlačítka?

Galaxy S III: Jak zrychlit odezvu středového tlačítka?

Pokud vlastníte Samsung Galaxy S III, možná jste si všimli, že při stisknutí středového tlačítka pod displejem (Domů) nedojde ihned k návratu na hlavní obrazovku – vzniká zde krátká prodleva. Ta je způsobena tím, že systém čeká, zda náhodou středové tlačítko nezmáčknete ještě jednou. Dvojstiskem se totiž aktivuje hlasový asistent S-Voice, ale ruku na srdce, kdo z vás jej používá?

 

Chcete-li zrychlit reakci na stisknutí středového tlačítka, spusťte aplikaci S-Voice a přes kontextovou nabídku zvolte položku Settings (Nastavení). Zde odškrtněte možnost „Launch S Voice“ a je hotovo.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

  1. Netusi nekdo, jak to vypnout na S2? Neni to primo s voice, ale spousti se podobne hlasove ovladani..

  2. volcom669 (neregistrovaný)

    já to zmrazil přes Titanium a jsem spokojen, ale potřebuješ root…

  3. Boris (neregistrovaný)

    Díky moc za radu. Včera jsem si S III pořídil a vzpomněl jsem si, že jsem tenhle článek někde četl a teď jsem jej cca 20 minut hledal na webu. Tahle prodleva mě u S II pořádně rozčilovala, nedej bože že se spustilo ovládání hlasem… Ufff, ještě že teď je tomu konec :) Ještě jednou moc díky autorovi.

  4. vlada (neregistrovaný)

    Díky o poznání rychlejší

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).