Domů » Bleskovky » Galaxy S III: Jak zrychlit odezvu středového tlačítka?

Galaxy S III: Jak zrychlit odezvu středového tlačítka?

Pokud vlastníte Samsung Galaxy S III, možná jste si všimli, že při stisknutí středového tlačítka pod displejem (Domů) nedojde ihned k návratu na hlavní obrazovku – vzniká zde krátká prodleva. Ta je způsobena tím, že systém čeká, zda náhodou středové tlačítko nezmáčknete ještě jednou. Dvojstiskem se totiž aktivuje hlasový asistent S-Voice, ale ruku na srdce, kdo z vás jej používá?

 

Chcete-li zrychlit reakci na stisknutí středového tlačítka, spusťte aplikaci S-Voice a přes kontextovou nabídku zvolte položku Settings (Nastavení). Zde odškrtněte možnost „Launch S Voice“ a je hotovo.


Zdroj


Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Bojkas
Uživatel
Bojkas

Netusi nekdo, jak to vypnout na S2? Neni to primo s voice, ale spousti se podobne hlasove ovladani..

volcom669
Uživatel
volcom669

já to zmrazil přes Titanium a jsem spokojen, ale potřebuješ root…

Boris (neregistrovaný)
Anonym
Boris (neregistrovaný)

Díky moc za radu. Včera jsem si S III pořídil a vzpomněl jsem si, že jsem tenhle článek někde četl a teď jsem jej cca 20 minut hledal na webu. Tahle prodleva mě u S II pořádně rozčilovala, nedej bože že se spustilo ovládání hlasem… Ufff, ještě že teď je tomu konec :) Ještě jednou moc díky autorovi.

vlada (neregistrovaný)
Anonym
vlada (neregistrovaný)

Díky o poznání rychlejší