Galaxy S III dostává aktualizaci na Android 4.1 „Jelly Bean“

Majitelé Samsungu Galaxy S III konečně mohou začít jásat, jelikož korejský gigant začal uvolňovat aktualizaci na novou verzi operačního systému Android 4.1 „Jelly Bean“ doplněnou o novou verzi uživatelského prostředí TouchWiz. Jako první se překvapivě dočkali v Polsku, nebrandované telefony („XEO“ region) již přítomnost aktualizace hlásí a postupně se bude rozšiřovat do dalších zemí. Update bude dostupný nejen přes nástroj Samsung Kies, ale také prostřednictvím OTA. Majitelé brandovaných telefonů (od operátorů) se aktualizace dočkají s drobným zpožděním.

 

Pokud už na váš Galaxy S III Jelly Bean oficiální cestou dorazil, budeme rádi za vaše postřehy v komentářích. Aktualizace na Android 4.1 se dále dočká Samsung Galaxy S II, Galaxy Note, Galaxy S Advance, Galaxy Chat, Galaxy Ace 2, Galaxy Beam, Galaxy Ace Plus, Galaxy Mini 2, Galaxy S Duos, Galaxy Tab 2 7.0, Galaxy Tab 7.0 Plus, Galaxy Tab 2 10.1 a Galaxy Note 10.1.

Samsung i9300 Galaxy S III 16GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Zdroj

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku