Galaxy S III dostává aktualizaci na Android 4.1 “Jelly Bean”

Majitelé Samsungu Galaxy S III konečně mohou začít jásat, jelikož korejský gigant začal uvolňovat aktualizaci na novou verzi operačního systému Android 4.1 “Jelly Bean” doplněnou o novou verzi uživatelského prostředí TouchWiz. Jako první se překvapivě dočkali v Polsku, nebrandované telefony (“XEO” region) již přítomnost aktualizace hlásí a postupně se bude rozšiřovat do dalších zemí. Update bude dostupný nejen přes nástroj Samsung Kies, ale také prostřednictvím OTA. Majitelé brandovaných telefonů (od operátorů) se aktualizace dočkají s drobným zpožděním.

Pokud už na váš Galaxy S III Jelly Bean oficiální cestou dorazil, budeme rádi za vaše postřehy v komentářích. Aktualizace na Android 4.1 se dále dočká Samsung Galaxy S II, Galaxy Note, Galaxy S Advance, Galaxy Chat, Galaxy Ace 2, Galaxy Beam, Galaxy Ace Plus, Galaxy Mini 2, Galaxy S Duos, Galaxy Tab 2 7.0, Galaxy Tab 7.0 Plus, Galaxy Tab 2 10.1 a Galaxy Note 10.1.

Autor článku Michal Javůrek
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Kapitoly článku