Domů » Bleskovky » Galaxy Note8: oficiální brožura odhaluje další nové funkce

Galaxy Note8: oficiální brožura odhaluje další nové funkce

Samsung už příští týden oficiálně představí Galaxy Note8. Tisková konference se bude konat 23. srpna v New Yorku. Stále se však objevují úniky, které pouze potvrzují to, co už o nadcházející vlajkové lodi jihokorejského giganta víme. Australské propagační materiály popisují stylus S Pen, který by měl být vždy ve stejném barevném odstínu jako samotné zařízení.

Samsung stylus popisuje jako nejpřirozenější pero citlivé na tlak. Podle brožury umožňuje vytvářet a sdílet GIF animace a disponuje funkcí Screen Off Memo pro rychlé zapisování poznámek. Ale nejedná se o nic revolučního, protože stejné vlastnosti mají i předchozí generace S Pen.

Galaxy Note8 má jako první smartphone na světě výbavě duální kameru s optickou stabilizací obrazu (OIS), dvojitým optickým zoomem a světelností objektivu f/1.7. Očekávalo se, že šampion přinese trojitý optický zoom, ale bohužel se tak nakonce nestalo. Propagační leták dále prozrazuje, že novinka má 6,3palcový QHD+ Super AMOLED displej QHD+ Super AMOLED s mírně zaoblenými okraji (Infinity Display – stejný design obrazovky má Galaxy S8 a S8+).

Přístroj dostane stejně jako předchůdce snímač oční duhovky, rychlé bezdrátové nabíjení a certifikaci IP68, která by měla zajistit odolnost proti vodě a prachu.

Michaela Brázdilová

2 komentářů

  1. Takze S8 s perem + bonus dualni fotak.. Polovicni naklady vyvoj.. jen 2 nazvy projektu..

    • A cenu dali 940$ aby se neřeklo :-D za tu nejnižší verzi, ta vyšší 1200$.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).