Sledujte nás na YouTube

Galaxy Note8: oficiální brožura odhaluje další nové funkce

Samsung už příští týden oficiálně představí Galaxy Note8. Tisková konference se bude konat 23. srpna v New Yorku. Stále se však objevují úniky, které pouze potvrzují to, co už o nadcházející vlajkové lodi jihokorejského giganta víme. Australské propagační materiály popisují stylus S Pen, který by měl být vždy ve stejném barevném odstínu jako samotné zařízení.

Samsung stylus popisuje jako nejpřirozenější pero citlivé na tlak. Podle brožury umožňuje vytvářet a sdílet GIF animace a disponuje funkcí Screen Off Memo pro rychlé zapisování poznámek. Ale nejedná se o nic revolučního, protože stejné vlastnosti mají i předchozí generace S Pen.

Galaxy Note8 má jako první smartphone na světě výbavě duální kameru s optickou stabilizací obrazu (OIS), dvojitým optickým zoomem a světelností objektivu f/1.7. Očekávalo se, že šampion přinese trojitý optický zoom, ale bohužel se tak nakonce nestalo. Propagační leták dále prozrazuje, že novinka má 6,3palcový QHD+ Super AMOLED displej QHD+ Super AMOLED s mírně zaoblenými okraji (Infinity Display – stejný design obrazovky má Galaxy S8 a S8+).

Přístroj dostane stejně jako předchůdce snímač oční duhovky, rychlé bezdrátové nabíjení a certifikaci IP68, která by měla zajistit odolnost proti vodě a prachu.

Michaela Brázdilová

2 komentáře

  1. Petrrr (neregistrovaný)

    Takze S8 s perem + bonus dualni fotak.. Polovicni naklady vyvoj.. jen 2 nazvy projektu..

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *