Domů » Bleskovky » Galaxy Note8 Duos míří na český trh: kolik bude verze s dvěma SIM sloty stát?

Galaxy Note8 Duos míří na český trh: kolik bude verze s dvěma SIM sloty stát?

Samsung v minulém týdnu představil svůj nový vlajkový smartphone pro druhou polovinu letošního roku, Galaxy Note8. Nabízí nekompromisní výkon, krásný vzhled s bezrámečkovým displejem a vestavěný stylus S Pen. Potěšující informací je, že se na náš trh dostane i varianta Duos se slotem na dvě SIM karty.

Tip: Srovnání Samsungu Galaxy Note8 / Note8 Duos a Galaxy S8 najdete v našem katalogu smartphonů.

Galaxy Note8 Duos se nijak neliší od standardního modelu, navíc je zde pouze hybridní šuplík, který dá uživateli na výběr mezi paměťovou kartou a sekundární SIM. Telefon bude nabízen v černé a zlaté barvě a seženete jej pouze ve volném prodeji. Doporučená cena Galaxy Note8 Duos činí 26 999 korun.

Samsung Galaxy Note8: první dojmy
Tip: Kompletní parametry Samsungu Galaxy Note8 Duos včetně srovnávače najdete v našem katalogu smartphonů.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

  1. Hezky pěkně! Předprodeje na to koukám ještě asi nereagují.

  2. Asi máte špatné informace (seženete jej pouze ve volném prodeji) , O2 a T-Mobile.cz bude Note8 též nabízen.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).