Futurello: Pošlete si video do budoucnosti s novou českou aplikací

Už jste slyšeli o nové české aplikaci Futurello, která posílá video vzkazy až 10 let do budoucnosti. Princip je naprosto jednoduchý: nahrajete až minutové video s pozdravem, zprávou nebo dokonce poselstvím, které pak sami sobě či přátelům pošlete do budoucnosti. Je možné zvolit jak daleko (maximálně deset let).

Soubor se pak skrytě uloží na váš Google Drive, kde k němu nemá nikdo přístup, dokonce ani vy sami. Po uplynutí patřičné doby vám přijde na e-mail odkaz pro přehrání videa. „Znáte ten pocit, když na půdě najdete krabici plnou zapomenutých fotek? Tak přesně tohle zažijete s Futurellem, s tím rozdílem, že si pustíte rovnou video,“ popisuje aplikaci otec myšlenky Jan Valuštík.

Odkaz na Google Play

Aplikace se také v nabité konkurenci umístila na 4. místě na květnové Apparadě a zaujala i odbornou porotu. Teď už si stačí jen rozmyslet, jakou zprávu si pošlete do budoucnosti. Futurello je ke stažení zdarma na Google Play.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku