Domů » Bleskovky » Fruit Dating: Nová česká logická hra je dostupná v Obchodě Play (tip pro hráče)

Fruit Dating: Nová česká logická hra je dostupná v Obchodě Play (tip pro hráče)

Z hlediska produkce her je na tom vzhledem ke své velikosti Česká republika nadmíru dobře a to jak počtem titulů, tak i jejich kvalitou. To dokazuje i novinka od českého studia SBC Games nesoucí název Fruit Dating, která je již několik dní dostupná v Obchodě Play. Jde o podobný koncept rychlé logické hry, jako je třeba Cut the Rope nebo Angry Birds.

 

Přítomno je přes 60 úrovní rozdělených do tří světů, kdy v každé máte možnost získat tři hvězdičky. Nechybí ani 25 achievementů a za zmínku určitě stojí i vydařená grafická stránka, o níž se postaralo české grafické studio Little Color. Princip je jednoduchý – je třeba dát dohromady dva kusy ovoce, které jsou po otevření levelu umístěny na mapě.

  

Nemůžete však pohybovat jimi samotnými, nýbrž pouze celou plochou a tak se vám do cesty pletou různé překážky, jako jsou třeba kameny, auta či jiné páry ovoce. Později můžete narazit i na zvířata, která si na daném ovoci ráda pochutnají. Titul je dostupný v Obchodě Play v bezplatné verzi s reklamami či Premium verzi dostupné za necelých 40 Kč. My jen dodáme, že Fruit Dating za vyzkoušení rozhodně stojí.

Fruit Dating - original puzzle game for tablets and phones

Odkaz na Google PlayBezplatná verze

Odkaz na Google PlayPremium verze (40 Kč)

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).