Domů » Bleskovky » Fruit Dating: Nová česká logická hra je dostupná v Obchodě Play (tip pro hráče)

Fruit Dating: Nová česká logická hra je dostupná v Obchodě Play (tip pro hráče)

Z hlediska produkce her je na tom vzhledem ke své velikosti Česká republika nadmíru dobře a to jak počtem titulů, tak i jejich kvalitou. To dokazuje i novinka od českého studia SBC Games nesoucí název Fruit Dating, která je již několik dní dostupná v Obchodě Play. Jde o podobný koncept rychlé logické hry, jako je třeba Cut the Rope nebo Angry Birds.

 

Přítomno je přes 60 úrovní rozdělených do tří světů, kdy v každé máte možnost získat tři hvězdičky. Nechybí ani 25 achievementů a za zmínku určitě stojí i vydařená grafická stránka, o níž se postaralo české grafické studio Little Color. Princip je jednoduchý – je třeba dát dohromady dva kusy ovoce, které jsou po otevření levelu umístěny na mapě.

  

Nemůžete však pohybovat jimi samotnými, nýbrž pouze celou plochou a tak se vám do cesty pletou různé překážky, jako jsou třeba kameny, auta či jiné páry ovoce. Později můžete narazit i na zvířata, která si na daném ovoci ráda pochutnají. Titul je dostupný v Obchodě Play v bezplatné verzi s reklamami či Premium verzi dostupné za necelých 40 Kč. My jen dodáme, že Fruit Dating za vyzkoušení rozhodně stojí.

Odkaz na Google PlayBezplatná verze

Odkaz na Google PlayPremium verze (40 Kč)

Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments