Sledujte nás na YouTube

Fotografie ochranného skla Galaxy S9+: rámečky se zmenší jen minimálně

Známý leaker Steve Hemmerstoffer zveřejnil na svém Twitteru fotografii ochranného skla na připravovaný Samsung Galaxy S9+. Na obrázku je sklo v porovnání s modelem pro současný Galaxy S8+ a je vidět, že žádná revoluce se konat nebude.

Šířka rámečků se zmenší jen minimálně, změna je vidět zejména na spodním okraji, který byl doposud relativně „tlustý“. Boční rámečky pak u vlajkových lodí Samsungu díky Infinity displeji v podstatě neexistují již teď.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

15 komentářů

 1. Carda (neregistrovaný)

  Tak že to bude kapánek větší nudle opravdu lákavý :D

 2. čistě si ponechám S8+ a počkám až na další rok :D

 3. FantomasMan

  Ak nebude mať S9+ čítačku odtlačkou pod displejom bude to iba zbytočný nový model.

 4. Strogow (neregistrovaný)

  Snad menší nudle, když sou menší horní a dolní rámečky a stejný displej.

 5. Vladislav (neregistrovaný)

  Uni ty jsi retardovaný?

 6. Marek Studnicka (neregistrovaný)

  Kolega se mi v práci pochlubil s LG G6 a pochvaloval si umístění čtečky na zadní straně a to přímo uprostřed telefonu pod fotákem,tělo telefonu je menší než u S8 a pohodlně na něj dosáhne-je s tímto spokojen a vypadá to jako logické řešení,pokud je umístění na zadní straně.Osobně se mi spíš líbí ovládání z boku,jako to vyřešilo Sony.Na čtečku v display přímo si asi ještě počkáme,třeba do roka?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *