Sledujte nás na YouTube

Fleksy Messenger pro Samsung Gear 2: Posílejte zprávy přímo ze zápěstí

Tvůrci oblíbené minimalistické klávesnice Fleksy pro Android a nově i pro iOS nezahálí a připravili její zmenšenou verzi ve vlastní aplikaci pro zasílání a přijímaní SMS na chytrých hodinkách Samsung Gear 2.

Fleksy Messenger nepřichází s žádným revolučním nápadem jako například klávesnice Minuum, jedná se o miniaturní QWERTZ klávesnici, přesto díky automatickým opravám textu budete schopní napsat krátké zprávy i na miniaturním 1,63palcovém displeji hodinek. Aplikace Fleksy Messenger pro Gear 2 je od dnešního dne ke stažení na Samsung Apps.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *