Domů » Bleskovky » Fleksy Messenger pro Samsung Gear 2: Posílejte zprávy přímo ze zápěstí

Fleksy Messenger pro Samsung Gear 2: Posílejte zprávy přímo ze zápěstí

Tvůrci oblíbené minimalistické klávesnice Fleksy pro Android a nově i pro iOS nezahálí a připravili její zmenšenou verzi ve vlastní aplikaci pro zasílání a přijímaní SMS na chytrých hodinkách Samsung Gear 2.

Fleksy Labs: Fleksy Messenger for the Samsung Gear 2

Fleksy Messenger nepřichází s žádným revolučním nápadem jako například klávesnice Minuum, jedná se o miniaturní QWERTZ klávesnici, přesto díky automatickým opravám textu budete schopní napsat krátké zprávy i na miniaturním 1,63palcovém displeji hodinek. Aplikace Fleksy Messenger pro Gear 2 je od dnešního dne ke stažení na Samsung Apps.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).