Domů » Články » Fishopolis: Zastřelte si rybičku !

Fishopolis: Zastřelte si rybičku !

smallRivia Fishopolis je akční hra původně určená pro Smartphony, nově také pro PPC. Cílem hry je zastřelit rybičku. Teď si asi říkáte že to není nic nového a ani zábavného, tak proč se o tom vůbec zmiňuji?

Ano, samotný nápad spočívající v masakrování ubohých rybiček skutečně není z nejoriginálnějších a spoustu her má podobný princip (i když se nejedná zrovna o vraždění vodních živočichů). Zajímavý je ovšem způsob zaměřování rybiček. Ve Fishopolis nebudete zaměřovat tlačítky, ale celým telefonem. Hra využívá kameru telefonu k detekci pohybu.

Kromě originálního způsobu míření hra nabízí tři herní mody (Time trial, Countdown mode a Story mode). Dále se můžete těšit na 11 levelů a osm druhů rybiček s různými vlastnostmi.

Pokud si chcete Fishopolis vyzkoušet potřebujete Smartphone s Windows Mobile 5.0 a QVGA displayem. Stejně tak si můžete hru zahrát na PPC s Windows Mobile 5.0 a QVGA displayem. Demo hry pro PPC i SP si můžete stáhnout na stránkách Cickgamer.com.

--

-

Zdroj: Pocketgamer.org

Jiří Hálek

10 komentářů

 1. o necem takovem jsem slysel u symbianu a tak me tesi ze je to i na ppc. smula je ze mam wm2003se. neni neco podobneho na starsi system?

 2. tahle hra je na wm vskutku originalnim pocinem skoda ze nepodporuje VGA. naposledy jsem neco takoveho hral na symbianove N7650 a jmenovalo se t tusim Mosquitos…

 3. No ja si na MDA II s WM5 taky moc neskrtnu :( Ale tak zrovna v tomto pripade se zas tak moc nedivim…

 4. Na MDA Vario 2, HTC S310 ani HP 6815 nefunguje. Ked nejde na tychto strojoch, tak neviem, pre ktore je hra urcena.

 5. Jiří Hálek

  Otestovano na Wizardovi a jede to uplne suprove! Nedoporucuju hrat v autobusech a podobnych prostredcich hromadne dopravy, neb pak lidi koukaji docela divne

 6. Jiří Hálek

  Jeste pro uplnost, vyrobce testoval hru na techto zarizenich: Amoi: Amoi E70, Cingular: Cingular 2125, Cingular 3125, Dopod: Dopod 557w, Dopod 586w, HTC: HTC Excalibur, HTC Faraday (with Hump), HTC Faraday (without Hump), HTC S620, HTC Star Trek, HTC Tornado Nobile, HTC Tornado Temp (without Hump), i-mate: i-mate SP5, i-mate SP5m, Motorola: Motorola Q, O2: Orion, Xda Xphone, Orange: Orange F600, Orange SPV C600, Qtek: QTEK 8300, QTEK 8310, Samsung: Samsung i320, T-Mobile: SDA II, T-Mobile Dash

 7. Toz muze to byt uplne super, jenze kdyz si stahnou smartphone verzi na Mpx220 tak pri instalaci napise ze to neni pro muj system… nevi nekdo co s tim?

 8. Jiří Hálek

  a malem bych zapomnel na testovana PPC: Audiovox: Audiovox XV6700, Cingular: Cingular 8100, Cingular 8125
  Dopod: Dopod 838, i-mate: i-mate Jamin, i-mate K-JAM
  Orange: SPV M3000, Qtek: Qtek 8310 (vypada to jako ze chci spamovat, ale neni to tak)

 9. Jiří Hálek

  to nimm2: nejde ti to z jednoho prosteho duvodu a to, ze hra je urcena po zarizeni s WM5 a QVGA displayem

 10. Tak jsem si stahl SP verzi na meho QT8310 a pise mi to „neplatna aplikace win CE“. Tak teda nevim…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).