Sledujte nás na YouTube

Firemint oživí legendu: Brzy se dočkáme hry Flight Control Rocket

Firemint představil nástupce velice populární a neskutečně návykové hry Flight Control, která se stala velmi úspěšná a zná jí snad každý. A pokud náhodou o Flight Control slyšíte poprvé, pak vězte, že se jedná o hru s naváděním letadel na přistávací dráhu. První verze hry byla vydána krátce po představení iPhonu první generace a šlo také o jeden z prvních titulů v App Store.

Vývojáři z Firemintu se nyní rozhodli tenhle legendární kousek oživit a připravili zbrusu nový titul Flight Control Rocket. V tom se přesuneme ze Země do nekonečného vesmíru. Vaším úkolem bude i tentokrát navádět vesmírné rakety a lodě zpět na přistávací dráhy. Tvůrci slibují retro sci-fi grafiku a novou originální hudbu. Hra by měla dorazit ještě tento měsíc na všechna iOS zařízení – iPhone, iPad a iPod Touch. Zda se později dočkáme také verze pro Android a Windows Phone zatím tvůrci neprozradili.

Miroslav Růžička

Jeden komentář

  1. Michal Javůrek (neregistrovaný)

    No prima, na tuhle hru se těším, Flight Control byla pecka!

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *