Domů » Bleskovky » Firemint oživí legendu: Brzy se dočkáme hry Flight Control Rocket

Firemint oživí legendu: Brzy se dočkáme hry Flight Control Rocket

Firemint představil nástupce velice populární a neskutečně návykové hry Flight Control, která se stala velmi úspěšná a zná jí snad každý. A pokud náhodou o Flight Control slyšíte poprvé, pak vězte, že se jedná o hru s naváděním letadel na přistávací dráhu. První verze hry byla vydána krátce po představení iPhonu první generace a šlo také o jeden z prvních titulů v App Store.

Flight Control Rocket Trailer

Vývojáři z Firemintu se nyní rozhodli tenhle legendární kousek oživit a připravili zbrusu nový titul Flight Control Rocket. V tom se přesuneme ze Země do nekonečného vesmíru. Vaším úkolem bude i tentokrát navádět vesmírné rakety a lodě zpět na přistávací dráhy. Tvůrci slibují retro sci-fi grafiku a novou originální hudbu. Hra by měla dorazit ještě tento měsíc na všechna iOS zařízení – iPhone, iPad a iPod Touch. Zda se později dočkáme také verze pro Android a Windows Phone zatím tvůrci neprozradili.

Miroslav Růžička

Diskuze k článku

  1. Michal Javůrek

    No prima, na tuhle hru se těším, Flight Control byla pecka!

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).