Domů » Bleskovky » Finální ochutnávka těsně před premiérou. Podívejte se na video Samsungu Galaxy Z Fold 2

Finální ochutnávka těsně před premiérou. Podívejte se na video Samsungu Galaxy Z Fold 2

Už za malou chvíli startuje virtuální tisková konference Samsungu, na které budou odhalené nové hardwarové novinky korejského výrobce pro druhou polovinu letošního roku. Jednou z hvězd dnešní akce se stane ohebný smartphone Samsung Galaxy Z Fold 2, který oproti první generaci přinese spoustu vylepšení, zejména větší displeje.

Chystanou novinku jsme již měli možnost spatřit na spoustě propagačních renderů, přesto si dovolíme ještě jednu předčasnou videoochutnávku, kterou zveřejnil na svém Twitteru informátor @evelaks. Z ní je patrné, že telefon bude konstrukčně i vzhledově podobný první generaci, přesto působí v mnoha ohledech dotaženějším dojmem. Informátor Max Weinbach navíc na svém Twitteru včera uvedl, že design telefonu ukrývá něco ještě mnohem více fantastického.

Těšíte se na Galaxy Z Fold 2 tak jako my?

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Vypadá to furt jak ten první akorát tomu dali delší displej jak Sony.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).