Domů » Bleskovky » Finální ochutnávka těsně před premiérou. Podívejte se na video Samsungu Galaxy Z Fold 2

Finální ochutnávka těsně před premiérou. Podívejte se na video Samsungu Galaxy Z Fold 2

Už za malou chvíli startuje virtuální tisková konference Samsungu, na které budou odhalené nové hardwarové novinky korejského výrobce pro druhou polovinu letošního roku. Jednou z hvězd dnešní akce se stane ohebný smartphone Samsung Galaxy Z Fold 2, který oproti první generaci přinese spoustu vylepšení, zejména větší displeje.

Chystanou novinku jsme již měli možnost spatřit na spoustě propagačních renderů, přesto si dovolíme ještě jednu předčasnou videoochutnávku, kterou zveřejnil na svém Twitteru informátor @evelaks. Z ní je patrné, že telefon bude konstrukčně i vzhledově podobný první generaci, přesto působí v mnoha ohledech dotaženějším dojmem. Informátor Max Weinbach navíc na svém Twitteru včera uvedl, že design telefonu ukrývá něco ještě mnohem více fantastického.

Těšíte se na Galaxy Z Fold 2 tak jako my?

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments