Domů » Bleskovky » Fieldrunners 2: Pokračování legendární tower defense hry je tu

Fieldrunners 2: Pokračování legendární tower defense hry je tu

Společnost  Subatomic Studios vydala dlouho očekávaný druhý díl populární tower defense hry Field Runners, která se celkově řadí mezi jedny z nejúspěšnějších iOS her vůbec. Druhý díl přináší zbrusu novou grafiku a herní prostředí, 20 různých typů zbraní, kterými se budete snažit zastavit neustále proudící hordy nepřátel, a především pak desítky hodin zábavy.

  

Aktuálně dostupná verze je určena pro iPhone a iPod Touch a na App Store ji najdete na 2,39 EUR. HD verze pro iPad se objeví v následujících dnech.

Fieldrunners 2 - iPhone/iPod Touch/iPad - HD Gameplay Trailer
Facebook: facebook.com/fieldrunners • Web: subatomicstudios.com • Forums: subatomicstudios.com/forum • Email: info[at]subatomicstudios.com Everyone here at Subatomic Studios thanks you for playing our latest game! Please rate our game. iTunes Store Page: http://itunes.apple.com/nz/app/fieldrunners-2/id527358348?mt=8 Homepage: http://subatomicstudios.com/games/fieldrunners-2/">

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. Mathew (neregistrovaný)

    Fantastická hra, a mnohem lepší než první verze. Už aby vyšla i pro iPad :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).