Domů » Bleskovky » Facebook Lite podporuje tmavý režim. Hlavní klient na integraci stále čeká

Facebook Lite podporuje tmavý režim. Hlavní klient na integraci stále čeká

Na odlehčenou variantu Facebooku Facebook Lite ve verzi pro Android v těchto dnech dorazil tmavý režim. Paradoxem je, že uživatelé hlavní (klasické) aplikace na něj zatím stále čekají.

Facebook Lite Dark mode

Přepínač tmavého režim je možné najít velmi snadno, nachází se v menu Nastavení. Režim je laděn spíše než do černé barvy do velmi tmavé šedé, nicméně i tak je dostatečně temný na to, aby alespoň do určité míry ulevil očím. Facebook tmavý mód implementoval již do dalších aplikací, včetně Messengeru, Instagramu a WhatsAppu, nyní se tedy již čeká jen na to, kdy dorazí do hlavní aplikace.

Facebook Lite
Facebook Lite
Autor: Facebook
Cena: zdarma

Martin Duchoslav

2 komentářů

  1. „Paradoxem je, že uživatelé hlavní (klasické) aplikace na něj zatím stále čekají.“ No podle mého názoru se o žádný paradox nejedná. Furt je lépe nasadit a odladit změny u jednodušší aplikace, než řešit případné problémy v té hlavní a mnohem komplikovanější … :-P

  2. (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)

    Už jsem dostal asi 3 aktualizace na FB Lite a furt to nemam :DD

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).