Domů » Bleskovky » Facebook testuje barevné komentáře, zatím jen na mobilech

Facebook testuje barevné komentáře, zatím jen na mobilech

Facebook poměrně nedávno přišel s možností tvorby barevných textových statusů. Nyní podle všeho testuje možnost podbarvování komentářů. Funkce je zatím dostupná pouze pro některé uživatele a výhradně na mobilních zařízeních, v desktopové verzi se komentáře jeví jako běžný text.

Možnosti nejsou omezeny pouze na jednolité barvy, možné je evidentně použít i všemožné duhové přechody…

Po možnosti vkládání obrázků, gifů a samolepek tak na sociální síť zřejmě zamíří další funkce, která přiblíží webový Facebook prostředí jeho komunikátoru Messenger.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

8 komentářů

 1. Tak to asi bude vysvětlení toho zmatku, co se mi teď stal. Ve středu mi na iPad přišla aktualizace aplikace FB, která změnila grafiku spodních ikon, profilové fotky z hranatých na kulaté, komentáře pod statusy orámovala šedou bublinou a to vše na jeden den – včera přišla další aktualizace, která vše vrátila do původního stavu. :) Netuším, co to bylo za krok ze stranu Facebooku.

 2. Facebook se posleni dobou stava nesmyslem, ktery jen dela z lidi decka aby si malovali na PC nebo mobilu. Kdo to vse potrebuje??? Podle me nikdo. Na co met jaky si muj den, nebo neci den, to uz nakonec budem davat na FB kdy jdu sr*t nebo kdy sem se vybl*l. Je pravda, ze uz par takovych blb*u tam je. Aktualizace od aktualizace jen vice veci na to aby o nas zjistli informace a porad tam neco ser*u. Proc????? a jeste za chvilku v tom budou reklamy, jen aby to vic lidi obtezovalo. Nepochodily s nejakym mojim dnem, tak tam naserou neco podobneho z instagramu. Lide se stavaji toutkama FB a ten mladej miliardar je loutkar 21. stoleti

  • Facebook nedela z lidi decka, je od zacatku (vzniku) pro deti…

  • Mas pravdu, jinak by nemohl byt tak detinsky

  • ANO slysely ste slovo poloboha ted htcjirky:

   Vazeni pratielia, facebuuk a andoid je pro deti a je to zlo, musime to vymitit, konvertuj k islamu i-m-b-e-c-i-l-e.

 3. Uz je z toho stejny nevzhledny nesmysl jako Skype.. supr

  • Máš pravdu, ten skype je hrůza. Pamatujete dobu, kdy frčelo ICQ?

  • Jojo ICQ stary dobry casy, na rock-paper-scissors hru tam nezapomenu :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).