Domů » Bleskovky » Facebook testuje barevné komentáře, zatím jen na mobilech

Facebook testuje barevné komentáře, zatím jen na mobilech

Facebook poměrně nedávno přišel s možností tvorby barevných textových statusů. Nyní podle všeho testuje možnost podbarvování komentářů. Funkce je zatím dostupná pouze pro některé uživatele a výhradně na mobilních zařízeních, v desktopové verzi se komentáře jeví jako běžný text.

Možnosti nejsou omezeny pouze na jednolité barvy, možné je evidentně použít i všemožné duhové přechody…

Po možnosti vkládání obrázků, gifů a samolepek tak na sociální síť zřejmě zamíří další funkce, která přiblíží webový Facebook prostředí jeho komunikátoru Messenger.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
shepii
Uživatel
shepii
Offline

Tak to asi bude vysvětlení toho zmatku, co se mi teď stal. Ve středu mi na iPad přišla aktualizace aplikace FB, která změnila grafiku spodních ikon, profilové fotky z hranatých na kulaté, komentáře pod statusy orámovala šedou bublinou a to vše na jeden den – včera přišla další aktualizace, která vše vrátila do původního stavu. :) Netuším, co to bylo za krok ze stranu Facebooku.

Petas
Anonym
Petas
Offline

Facebook se posleni dobou stava nesmyslem, ktery jen dela z lidi decka aby si malovali na PC nebo mobilu. Kdo to vse potrebuje??? Podle me nikdo. Na co met jaky si muj den, nebo neci den, to uz nakonec budem davat na FB kdy jdu sr*t nebo kdy sem se vybl*l. Je pravda, ze uz par takovych blb*u tam je. Aktualizace od aktualizace jen vice veci na to aby o nas zjistli informace a porad tam neco ser*u. Proc????? a jeste za chvilku v tom budou reklamy, jen aby to vic lidi obtezovalo. Nepochodily s nejakym mojim dnem, tak tam… Číst vice »

htcjirka
Uživatel
htcjirka
Offline

Facebook nedela z lidi decka, je od zacatku (vzniku) pro deti…

Petas
Anonym
Petas
Offline

Mas pravdu, jinak by nemohl byt tak detinsky

bluD
Anonym
bluD
Offline

ANO slysely ste slovo poloboha ted htcjirky:

Vazeni pratielia, facebuuk a andoid je pro deti a je to zlo, musime to vymitit, konvertuj k islamu i-m-b-e-c-i-l-e.