Facebook si pohrává s virtuální realitou. Údajně již pracuje na mobilní aplikaci

Začátkem tohoto týdne proběhla v Kalifornii konference Code/Media. Během této akce vystoupil mimo jiné také výrobní ředitel Facebooku Chris Cox, který prozradil, že má společnost do budoucna své plány s virtuální realitou. Tomu, že se chce jednička na poli sociálních sítí angažovat v oblasti virtuální reality, napovídá také loňská akvizice společnosti Oculus VR.

 

Během rozhovoru s moderátorem konference Cox potvrdil, že již nyní pracují na aplikaci pro virtuální realitu. Podle jeho slov budou moci sami uživatelé obsah nejen prohlížet, ale také vytvářet a sdílet jej s ostatními.

Detaily k vytváření obsahu ani přibližný termín představení jsou zatím stále zahaleny rouškou tajemství. Ukázalo se však, že se v blízké budoucnosti nejspíše dočkáme masového rozšíření virtuální reality. Facebook má v této oblasti velké ambice.

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.

Jeden komentář

  1. Cheetah007 (neregistrovaný)

    Dekuji nechci, stejne tak FB jako takovy, zacina to byt neprehledne, naposledy me nakrkli zmenou vzhledu, ten stary mi neumozni a vubec me ta sit zacina lezt krkem, zkratka jsem se toho asi uz nabazil a je cas se rozloucit a profil smazat, navic je to zrout casu, byt tam chodim jen po vecerech.

    Chystam se spise na G+ pripadne twitter, google plus ma ale tu nevyhodu ze tam mnoho lidi zatim neni

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *