Domů » Bleskovky » Facebook Messenger už je dostupný pro MacOS

Facebook Messenger už je dostupný pro MacOS

Tak jsme se konečně dočkali. Facebook před malou chvílí uvolnil první verzi aplikace Messenger pro systém macOS. Aplikace byla už několik týdnů dostupná ve vybraných regionech jako například Austrálie, Mexiko či Polsko, ale až nyní se dočkala globálního zpřístupnění pro celý svět včetně České republiky a Slovenska.

messenger
Facebook Messenger je konečně dostupný v Mac App Store (zdroj: vlastní)

Facebook Messenger je na Mac App Store dostupný zcela zdarma. Kromě klasických funkcí pro chatování disponuje i podporou hovorů a videohovorů (až pro 50 lidí současně a bez omezení délky hovoru), a nezapomnělo se ani na tmavý režim. V případě, že v Mac OS tmavý režim používáte, přepne se do něj Messenger automaticky.

messenger tema
Nastavení Messengeru (zdroj: vlastní)

Pokud máte světlé téma, ale chcete Messenger v tmavých barvách, můžete si motiv změnit v nastavení aplikace. Kromě světlého a tmavého režimu je k dispozici také téma v šedivé barvě či režim s vysokým kontrastem.

‎Messenger
‎Messenger
Cena: zdarma

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments