Domů » Bleskovky » Facebook Messenger pro Android se zřejmě dočká podpory SMS a více účtů

Facebook Messenger pro Android se zřejmě dočká podpory SMS a více účtů

Chatovací aplikace Messenger se připravuje na přísun novinek, které Facebook aktuálně testuje na hrstce uživatelů systému Android. Neveřejná verze aplikace dostává částečně nový vzhled, například horní řádek s tlačítky je zbarven do modra, což lépe zapadá do grafického jazyka Material Design.

Do Messengeru se má také vrátit podpora zpráv SMS, která byla v roce 2014 odstraněna. Seznam konverzací přes SMS se má vmíchat mezi konverzace skrze Facebook chat, avšak na rozdíl od nich budou označeny fialovou ikonkou obálky, a také samotné bubliny konverzace budou zbarveny do fialova. U jednoho kontaktu se však na rozdíl od Hangouts konverzace nezkombinují do jedné.

Poslední novinkou má být podpora více účtů. Pokud tedy rozlišujete osobní a firemní Facebook, budete moci v jedné aplikaci Messengeru provozovat oba dva zároveň.

Kdy novinky do Messengeru přijdou, a zda se dostanou i na další platformy, prozatím nevíme.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments