Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Facebook Messenger pro Android se zřejmě dočká podpory SMS a více účtů

Facebook Messenger pro Android se zřejmě dočká podpory SMS a více účtů

Chatovací aplikace Messenger se připravuje na přísun novinek, které Facebook aktuálně testuje na hrstce uživatelů systému Android. Neveřejná verze aplikace dostává částečně nový vzhled, například horní řádek s tlačítky je zbarven do modra, což lépe zapadá do grafického jazyka Material Design.

Do Messengeru se má také vrátit podpora zpráv SMS, která byla v roce 2014 odstraněna. Seznam konverzací přes SMS se má vmíchat mezi konverzace skrze Facebook chat, avšak na rozdíl od nich budou označeny fialovou ikonkou obálky, a také samotné bubliny konverzace budou zbarveny do fialova. U jednoho kontaktu se však na rozdíl od Hangouts konverzace nezkombinují do jedné.

Poslední novinkou má být podpora více účtů. Pokud tedy rozlišujete osobní a firemní Facebook, budete moci v jedné aplikaci Messengeru provozovat oba dva zároveň.

Kdy novinky do Messengeru přijdou, a zda se dostanou i na další platformy, prozatím nevíme.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

  1. A co super rychlé, stabilní widle na které je všechno a mnohdy i lepší alternativa pokud se NÁHODOU stane, že daná funkce/aplikace není??

  2. Milan (neregistrovaný)

    Kdyby radši udělali nový messenger pro W10. Ten aktuální je nic moc a na PC nefunguje upozornění.

    • Jokeer (neregistrovaný)

      Buď rád, že to šlape alespoň na tom telefonu. Na mém Galaxy s5 v pohodě, ale spusta lidí s telefony střední třídy se systémem Android aplikaci Messenger ani nespustí. Taková je skvělá optimalizace aplikace Messenger pro Android :D Je ale pravda, že WP je hodně zanedbaný vývojáři a na Android si můžeš alespoň stáhnout starší verzi aplikace z webu :) iPhone je na tom asi nejlépe, ale to si zaplatíš nebo koupíš starší model a někomu nevyhovuje uzavřenost, ale to každý ví….

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel