Domů » Bleskovky » Facebook Messenger pro Android se naučí posílat SMS

Facebook Messenger pro Android se naučí posílat SMS

Facebook brzy integruje posílání zpráv SMS do aplikace Messenger pro Android, takže již nebude nutné k zasílání zpráv těmito dvěma kanály používat dvě separátní aplikace. Messenger půjde nastavit jako výchozí aplikaci pro zasílání SMS i MMS, přičemž jednotlivé konverzace budou od sebe barevně odlišeny – zprávy z Messengeru zůstanou modré, SMS fialové.

fbmess

Do MMS zpráv bude možné přes Messenger vkládat text, video, obrázky, audio, smajlíky, samolepky a lokaci. SMS/MMS nebudou uploadovány na servery Facebooku, posílány budou standardní „operátorskou“ cestou. Funkce bude dostupná po příští aktualizaci aplikace, na iOS se kvůli restrikcím systému nechystá.

‎Messenger
‎Messenger
Cena: zdarma
Messenger
Messenger
Autor: ‪Facebook Inc‬
Cena: Kostenlos

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).