Domů » Bleskovky » Facebook konečně vydal plnohodnotného klienta pro iPad

Facebook konečně vydal plnohodnotného klienta pro iPad

Po dlouhých měsících čekání jsme se konečně dočkali; včera ve večerních hodinách se v App Store konečně objevil oficiální Facebook klient optimalizovaný pro tablet Apple iPad. Facebook při této příležitosti spustil speciální stránku, která má uživatele na novou aplikaci nalákat.

Odkaz ke stažení: Facebook pro iPad (App Store)

- - -

 

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

5 komentářů

 1. Kato (neregistrovaný)

  A co víc – ať se mi to zdá nemožné – vypadá to na něco dobrého a funkčního od FB! =-O Opravdu to působí dobře, rychle a použitelně a přitom i stabilně. Tyhle pojmy mi dohromady k FB snad ani nejdou, ale fakt to tak zatím po lehkém seznámení vypadá. Fajn :)

  • biscuit84 (neregistrovaný)

   Súhlas, aj ja som zatiaľ prekvapený funkčnosťou a stabilitou aplikácie a konečne môžem odinštalovať tie kadejaké podivné náhrady, čo som doteraz používal :)

 2. prcko (neregistrovaný)

  :) super sprava idem hned vyskusat

 3. H. (neregistrovaný)

  Jen kdyby jeste udelali funkcni FB klient pro Windows Mobile 6.5 – to je je od Microsoftu uz asi rok, je tragedie se spoustou bugu.

  – neustala nutnost vyplnit login/heslo pri kazdem spusteni (i kdyz je zaskrtnute tlacitko – save login information)

  – v kontaktech je u vsech lidi uvedene stejne telefonni cislo

  – nemoznost pridavat a tagovat fotografie

  – spatna informace u stavu neprectenych zprav – stale mi tam sviti nejake cislo, i kdyz jsou vzkazy prectene

  – spatna aktualizace na homepage – stale mi tam visi vzkazy z cervna 2011, zadne jine to nenacte

  – atd atd atd

  Navic po nedavnem upgradu FB se nezobrazi zadny obsah ani v prohlizeci Opera Mobile 10

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *