Domů » Bleskovky » Facebook, Instagram a WhatsApp opět postihl výpadek. Služby mají problémy od odpoledne

Facebook, Instagram a WhatsApp opět postihl výpadek. Služby mají problémy od odpoledne

Facebook a další služby pod jeho správou postihl ve středu 3. července od odpoledních hodin poměrně výrazný výpadek. Většinu problémů hlásí východní a západní pobřeží Spojených států a Evropa. Hlášení o výpadcích začala po poledni a jejich intenzita se zatím neustále zvyšuje. Server downdetector.com ukazuje online mapu a historii výpadku, na kterou se můžete podívat zde.

facebook
Mapa výpadků služby Facebook ukazuje hlavní oblasti problémů

Uživatelé aplikace WhatsApp hlásí nemožnost odesílat obrázky, videa a hlasové zprávy. Messenger zažívá podobné problémy a ani u nás v redakci nefunguje odesílání fotografií skrze tuto chatovací službu. Facebook ve většině případů nezobrazuje většinu obrázků a problémy způsobuje také snaha o jejich stažení. Vytvoření Facebook Story ani Instagram Story také nefungují na 100 %.

Facebook o problému ví a podle jeho mluvčí se snaží co nejrychleji situaci uvést zpět do normálu. Postřehli jste výpadek i vy? Nám v redakci nefunguje přidávání Stories na Instagramu a zobrazování fotografií z Facebooku.

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments