Facebook Camera: Nová iOS aplikace pro snadné sdílení fotografií

V App Store se objevila další sociální aplikace přímo od Facebooku, která slouží ke snadnému sdílení fotografií na váš profil. Podobně jako Facebook Pages Manager, je i Facebook Camera zatím dostupná pouze v americkém App Store, ale to by se během několika týdnů mělo změnit.

 

Posláním aplikace je umožnit co nejrychlejší nahrání fotografie na váš Facebook profil. Nikoho asi nepřekvapí přítomnost celé řady filtrů a efektů, kterými můžete snímky před nahráním vylepšit, možná právě z tohoto důvodu Facebook před časem koupil Instagram. Prostřednictvím programu můžete zároveň procházet fotografie vašich přátel, což se hodí třeba v případě, že vás statusy až tak nezajímají a chcete si prohlížet pouze obrázky. Dle mého názoru je to od Facebooku docela zajímavý nápád a pokud máte registrovaný americký účet, můžete si aplikaci stáhnout prostřednictvím tohoto odkazu. My ostatní zatím musíme sečkat, než program probublá i do dalších zemí.

Facebook Camera App for iOS
Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku