Exkluzivně pro naše čtenáře: sleva na Asus ZenFone 7 (Pro)

zenfone 7 fotak

Ve spolupráci se společností Mobil Pohotovost jsme pro vás připravili speciální slevovou akci na smartphony Asus ZenFone 7 a ZenFone 7 Pro s otočným modulem pro fotoaparáty. Pokud v objednávkovém formuláři zadáte slevový kód zenfone7mania, aktivuje se vám 10% sleva. Akce se vztahuje na obě barvy (Pastel White i Aurora Black).

Asus Zenfone 7 Pro uvod
Asus Zenfone 7 v barvě Aurora Black

Obě novinky byly představeny na konci srpna letošního roku. Po stránce designu se od sebe nijak neliší, rozdíl je pouze v použitém čipsetu – ZenFone 7 Pro běží na nejnovějším Snapdragonu 865+ a u hlavního fotoaparátu i teleobjektivu nabízí optickou stabilizaci obrazu. Oproti tomu základní ZenFone 7 je bez OIS a běží na Snapdragonu 865. Pro varianta láká na kombinaci 8 GB RAM (LPDDR5) a 256GB úložiště (UFS 3.1), zatímco základní model se bude prodávat se 128GB pamětí a 6 či 8 GB RAM.

ZenFone 7 bily
Asus Zenfone 7 v barvě Pastel White

ZenFone 7 (Pro) není díky 6,67″ AMOLED displeji žádný drobeček. Potvrzují to i rozměry 165 x 77,3 x 9,9 mm a hmotnost 230 gramů. Displej má 90Hz obnovovací frekvenci a odezvu 1 ms. I když AMOLED panel podporuje funkci Always-On pro zobrazení informací o datu a čase & nových upozorněních, vedle USB-C konektoru najdeme i notifikační diodu, která už z dnešních smartphonů prakticky vymizela.

Ten s otočným fotoaparátem

ZenFone 7 rozhodně udělá radost těm, kteří rádi fotí nejen hlavními fotoaparáty, ale také si často pořizují autoportréty. Díky motorizovanému otočnému modulu se třemi fotoaparáty totiž stejnou optiku, kterou používáte pro běžné focení, využijete i pro focení selfíček. Teleobjektiv v tomhle případě asi příliš neoceníte, ale klasický foťák či širokáč rozhodně ano. Otočný fotoaparát má ještě jednu výhodu – displej je zcela bez výřezu, což paradoxně potěší i ty, kteří selfíčka v oblibě nemají.

Mohlo by vás zajímatRecenze ASUS ZenFone 7 Pro: odvážnému štěstí přeje

Hlavní optika se pyšní 64Mpx rozlišením (Sony IMX686, technologie Dual Pixel, velikost 1/1,73″), světelností f/1.8 a v případě Pro varianty i čtyřosou optickou stabilizací obrazu. Druhým do počtu je 12Mpx širokáč (Sony IMX363) se záběrem 113 stupňů a světelností objektivu f/2.2. Trojlístek uzavírá teleobjektiv s trojnásobným optickým přiblížením (a až 12x hybridním), který je u Pro varianty rovněž opticky stabilizovaný. Kromě 4K telefon zvládne nahrávat video i v 8K rozlišení.

Jak slevu využít?

Slevová akce platí pouze pro 10 nejrychlejších. ZenFone 7 se standardně prodává za 19 490 Kč, nicméně po aplikaci slevového kódu cena klesne na 17 541 Kč (- 1 949 Kč). V případě Pro varianty je původní cena 21 990 Kč, po slevě (- 2 199 Kč) se dostanete na 19 791 Kč.

asus mp akce
Ukázka využití slevového kódu

Slevový kód zadejte do objednávkového formuláře (kliknutím na text „Využít slevový kód„).

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Kapitoly článku