Domů » Bleskovky » Evil Defenders: Povedená tower-defense hra s propracovanou grafikou

Evil Defenders: Povedená tower-defense hra s propracovanou grafikou

Strategických tower-defense titulů je v obchodech s aplikacemi opravdu mnoho. Evil Defenders tuto kategorii ale posouvá o úroveň dál – zaujme parádní grafickou stránkou, hudebním doprovodem a skvělou hratelností. Hra je dostupná zcela zdarma na Google Play a AppStore. Při stahování počítejte s minimálně 1 GB volného místa ve vnitřní paměti zařízení.

Evil Defenders nabízí několik úrovní scénářů s celou řadou rozmanitých úrovní. Kráčící nepřátelé máte možnost zlikvidovat několika způsoby (bojovníci s mečem, lučišníci na věži či magií). Kombinování a stavení této obrany je čistě na vás a samozřejmostí je zlepšování určitých částí věže. Při likvidování nepřátel získáváte zlaťáky a následně stavíte a vylepšujete co se dá. Když je nejhůř, lze povolat démona, blesk nebo teleport, který posune nepřátele o pár metrů blíže startu (každé použití démona či blesku vyžaduje nějaký čas na „regeneraci“, takže nelze použít démona 2x za sebou během krátké chvíle). Aby se hra trochu zrychlila, je zde možnost zrychlit čas 2x či 4x.


Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Hra zaujme především grafickou stránkou, vše je do detailu propracované, postavy jsou obohaceny o pěkné animace a celkově se na hru pěkně dívá, a ještě lépe se samozřejmě hraje. Postupem času si lze otevírat další a další úrovně (buď si je lze otevřít pomocí vydělaných „peněz“ a pokud jste nedočkavci, můžete využít všudypřítomných mikrotransakcí a celou úroveň si za poplatek cca 40 Kč ihned zpřístupnit.

Marek Smékal

avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
orgasmic (neregistrovaný)
Anonym
orgasmic (neregistrovaný)

„stačí zaplatit pár korun a úroveň je hned dostupná“

Jasne :D

Mauik
Anonym
Mauik

Je to tak. prve 3 mapy su free. dalsie sa odomknu za „duse“, teda body ziskane hranim alebo za cash. mne sa to zapacilo, hral som nejaku tu hodinku, nazbieral duse, dalsie dokupil za 2,19€ a mam full hru :) Takto graficky prepracovanu hru hadam nikto necakal, ze bude uplne zadara :)