Epic se předhání v rozdávání. Nabízí zdarma ke stažení kompletní kolekci série BioShock

bioshock collection 1

Epic Games Store v rámci velkého letního výprodeje pokračuje v rozdávání parádních her zcela zdarma. Identitu nabízeného titulu obvykle známe s týdenním předstihem, během slevové akce však Epic svou nadílku pečlivě tají až do poslední chvíle. Aktuálně můžete stahovat BioShock: The Collection – kompletní kolekci legendární série, která čítá remasterované verze BioShocku, BioShocku 2 a BioShocku Infinite. Akce platí do 2. června, kdy ji vystřídá jiný „tajemný“ titul.

BioShock: The Collection Announcement Trailer

Cities: Skylines za hubičku

Výhodnou nabídku, která by mohla zaujmout především příznivce budovatelských strategií, si pro hráče přichystala také služba Humble Bundle. Jedná se o balíček tematicky zaměřený na populární titul Cities: Skylines. Základ je k mání za pouhý dolar, přičemž za různě vysoký příplatek získáte přístup k rozšiřujícímu obsahu.

Cities: Skylines - Release Trailer

Nejvyšší úroveň vás vyjde na 18,95 eur, tedy přibližně 470 korun, za které kromě základní hry obdržíte devět expanzí a 21 menších balíčků. Výjimku tvoří nedávno vydané rozšíření Airports a několik menších obsahových doplňků z letošního roku, na které však v obchodě Humble Store obdržíte 20% slevu.

Autor článku
Marek Bartík
Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku