Domů » Bleskovky » Epic Games Store se naladil na Halloween: nabízí zdarma horor Layers of Fear 2

Epic Games Store se naladil na Halloween: nabízí zdarma horor Layers of Fear 2

Do amerických domácnosti se pomalu vkrádá halloweenská nálada a nejinak je tomu v digitálním obchodě s počítačovými hrami Epic Games Store. Ten totiž nad rámec tematické slevové akce nabízí také dvojici titulů, která by jistě neměla ujít vaší pozornosti, pakliže se rádi bojíte.

LayersOfFear

Layers of Fear 2

První hrou je Layers of Fear 2, psychologický horor z pohledu první osoby od vývojářů z polského studia Bloober Team, které se děsivé hry dlouhodobě specializuje. Pokračování vcelku povedených Layers of Fear sice dle recenzí nepatří k jejich nejzdařilejším počinům, i přesto však jistě stojí za vyzkoušení.

Layers of Fear 2 – Time Waits for No Man

Hráči se chopí role hollywoodského herce, který vyslyší výzvu tajemného režiséra, aby se ujal hlavní role ve filmu, který se odehrává na palubě zaoceánského parníku.

Costume Quest 2

K mání je také roztomilý titul Costume Quest 2, na němž níž pracovalo studio Double Fine, tvůrci nezapomenutelných adventur jako Grim Fandango, Full Throttle či Psychonauts. Připravte se na průzkum strašidelných oblastí, pro něž neplatí běžné vnímání času. Hra operuje s mechanismem kostýmů, po jejich navléknutí se proměníte v mocné válečníky.

Costume Quest 2 "Launch Trailer"

Nabídka platí do 29. října, kdy ji vystřídá další děsivá dvojice – Ghostbusters: The Video Game Remasteted a Blair Witch.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).