Domů » Bleskovky » EmotionUI 3.0 na dalších snímcích: Huawei se připravuje na Android L

EmotionUI 3.0 na dalších snímcích: Huawei se připravuje na Android L

Jak bude vypadat uživatelské prostředí nadcházející verze EmotionUI od Huawei, jsme vám ukázali v minulém týdnu. Nyní máme další sadu screenshotů, které nejenže potvrzují grafickou inspiraci u iOS 7 (nebo MIUI od Xiaomi), ale zároveň naznačují některé nové funkce a zřejmě i připravenost nadcházející verze EMUI na Android L.

   

Soudíme tak podle softwarových tlačítek při spodním okraji displeje, může se ale také jednat pouze o jeden z designových prvků inovovaného prostředí na aktuálním Androidu KitKat. Screenshoty prostředí fotoaparátu prozrazují přítomnost v současné době velmi populárního přeostřování pořízeného snímku s rozmazáním okolí zaostřeného objektu.

 

Snímek prohlížeče obrázků zase naznačuje možnost rychlého spuštění fotoaparátu gestem tažením odshora dolů přímo z galerie. V ní zároveň bude možné třídit pořízené obrázky podle místa pořízení s možností zobrazení přímo na mapě.

   

Jaké další změny si společnost Huawei v prostředí EMUI připravila, by mělo být odhaleno 4. září, na kdy má naplánovanou tiskovou konferenci, při níž bude představen i nový tabletofon Ascend Mate 7.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

  1. Skor by som to nazval, ze Huawei sa pripavuje na iOS 8

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).