Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Elektronickou fakturu u T-Mobilu využívá už milion zákazníků. Měsíčně se uspoří přes 15 tun papíru

Elektronickou fakturu u T-Mobilu využívá už milion zákazníků. Měsíčně se uspoří přes 15 tun papíru

Elektronickou fakturu u T-Mobile už využívá více než milion zákazníků. Díky nim se ročně zachrání 468 vzrostlých stromů, které vyprodukují kyslík pro 23 400 lidí.

Milion zásilek s papírovou fakturou váží 15 380 kg, přičemž samotné obálky zaberou 4 908 kg. Zákazníci tak mohou uspořit nejen místo na archivaci, ale rovněž zlehčit poštovní brašnu své doručovatelce. Operátor dále udává, že pokud by se obálky s vyúčtováním položily za sebe na délku, pokryly by každý měsíc cestu z Prahy do Brna (229 km). Počet listů papíru na milion zásilek měsíčně činí 2 098 750, faktury rozložené vedle sebe by tak pokryly 3x Václavské náměstí. 

V případě, že patříte mezi zákazníky T-Mobilu a chcete se papírových faktur zbavit, můžete si elektronické faktury aktivovat v samoobsluze Můj T-Mobile nebo prostřednictvím Zákaznického centra na čísle 4603 (pouze ze sítě T-Mobile).

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel