Domů » Bleskovky » Druhý díl populární hry Tiny Wings 2 vyjde už 12. července (video)

Druhý díl populární hry Tiny Wings 2 vyjde už 12. července (video)

Kreativní vývojář Andreas Illiger se díky své hře Tiny Wings stal během několika dnů po vydání milionářem; jeho titul Tiny Wings dlouhou dobu okupoval přední příčky v App Store. Už brzy na něj naváže druhý díl, který má být ještě zajímavější a autor při této příležitosti připravil nový trailer, který je sám o sobě hodně originální. Android verze se zatím neplánuje, ale můžete vyzkoušet například hru Jump & Splash (freeware), která staví na podobném základu.

V Tiny Wings 2 se stejně jako v „jedničce“ ujmete role lehce obtloustlého opeřence, který má malá křídla a létání mu dělá problémy. Neplatí to ale v případě, kdy se může klouzat po připravené trase plné skoků. Princip hraní je velmi jednoduchý, stačí se jen ve správný čas odrážet, abyste urazili co nejdelší vzdálenost a dostali se do dalších úrovní. Při správně provedeném odrazu nabíráte vyšší rychlost, která vám pomáhá unikat před pronásledující tmou. Čím déle vydržíte, tím vyšší skóre získáte.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments