Druhý díl populární hry Tiny Wings 2 vyjde už 12. července (video)

Kreativní vývojář Andreas Illiger se díky své hře Tiny Wings stal během několika dnů po vydání milionářem; jeho titul Tiny Wings dlouhou dobu okupoval přední příčky v App Store. Už brzy na něj naváže druhý díl, který má být ještě zajímavější a autor při této příležitosti připravil nový trailer, který je sám o sobě hodně originální. Android verze se zatím neplánuje, ale můžete vyzkoušet například hru Jump & Splash (freeware), která staví na podobném základu.

V Tiny Wings 2 se stejně jako v „jedničce“ ujmete role lehce obtloustlého opeřence, který má malá křídla a létání mu dělá problémy. Neplatí to ale v případě, kdy se může klouzat po připravené trase plné skoků. Princip hraní je velmi jednoduchý, stačí se jen ve správný čas odrážet, abyste urazili co nejdelší vzdálenost a dostali se do dalších úrovní. Při správně provedeném odrazu nabíráte vyšší rychlost, která vám pomáhá unikat před pronásledující tmou. Čím déle vydržíte, tím vyšší skóre získáte.

Autor článku blank
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku