Druhá generace smartphonu LG G Flex bude kompletně ohebná

Společnost LG nám se svým modelem G Flex ukázala, že se nebojí nových technologií a stále stojí o roli hlavní inovátora v segmentu s mobilní elektronikou. Podle posledních spekulací bude chtít svůj status lídra ještě více posílit novým zařízením, které do světa chytrých telefonů vnese další inovace. Připravovaná novinka přímo naváže na původní model LG G Flex, který má vynikat svou zcela ohebnou konstrukcí. V zákulisí se hovoří o těle, které bude tvořit speciálně upravená pryž, která umožní ohnutí smartphonu až do úhlu devadesáti stupňů.

 

S tím je spojeno zatím mnoho nezodpovězených otázek týkajících se technického řešení. Z neoficiálních zdrojů přichází informace o nasazení flexibilních akumulátorů, což se však v současné chvíli jeví jako velice nepravděpodobné. Zajímavé bude též sledovat, jak se jihokorejský výrobce popere s integrací ostatních součástek, které se budou muset vypořádat s častým ohýbáním. Podrobnější informace okolo nástupce smartphonu LG G Flex jsou pro tuto chvíli zahaleny tajemstvím. Jedno je však jisté již nyní. Příští rok se nepochybně ponese v duchu nových technologií a proto se máme rozhodně na co těšit.

Autor článku
Richard Streit
Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

Kapitoly článku