Domů » Bleskovky » Druhá generace hodinek Galaxy Gear bude představena se Samsungem Galaxy S5

Druhá generace hodinek Galaxy Gear bude představena se Samsungem Galaxy S5

Chytré hodinky se v poslední době stávají čím dál tím oblíbenější, proto se je snaží většina světových výrobců zařadit do svého portfolia, některé značky dokonce chystají již druhou řadu – konkrétně Samsung.

Samsung Galaxy Gear první generace

Právě jihokorejský výrobce letos na veletrhu IFA představil světu své hodinky Galaxy Gear, ale od uživatelů si neodnesly příliš pozitivní hodnocení. Hodinkám byla vyčítána absence notifikací, slabší výdrž baterie, tloušťka a ne příliš elegantní design. Zmiňovanou absenci notifikací vyřešila aktualizace softwaru, která umožnila hodinkám přijímat oznámení z mobilního telefonu.

 

Nová generace, tedy Galaxy Gear 2, by měla být podle Samsungu úplně jiná. Tloušťka hodinek by se měla snížit o 15 – 20 procent oproti letošnímu modelu, a proto bude zajímavé sledovat, jakou kapacitu baterie nakonec Samsung zvolí. Jiný by měl být i směr, kterým se vydají aplikace & hry, a to díky plnému provázání s již připravovaným Samsungem Galaxy S5, jehož oficiálního představení bychom se měli dočkat v průběhu prvního čtvrletí příštího roku a v prodeji by se novinka mohla objevit už na konci března společně s chytrými hodinkami Galaxy Gear 2. generace.

Michael Krahulec

Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments