Domů » Bleskovky » Dostane OnePlus 9 zcela nové balení? Šéf značky je ukázal na fotografii

Dostane OnePlus 9 zcela nové balení? Šéf značky je ukázal na fotografii

Ve světě krabiček chytrých telefonů se v poslední době postaral o největší kontroverzi Apple, když se rozhodl zmenšit prodejní balení iPhonů o nabíječku. Tímto „ekologickým“ krokem se inspirovali také ostatní výrobci, což ne každý kvituje s povděkem. Šéf OnePlus Liu Zuohu se rozhodl jít v ekologických snahách ještě o kus dále.

oneplus package
Ekologické balení OnePlus 9

Nové balení pro telefony OnePlus 9, které sdílel na svém twitterovém účtu, připomíná spíše balení pro baterie než pro chytrý telefon. Na kartonovém podkladu je telefon zalisován v průhledném plastu, přičemž kolem něj se nacházejí ty nejdůležitější specifikace, aby zákazník nekupoval „zajíce v pytli“. Nechybí ani háček pro pověšení, což by jistě ocenily velké prodejní řetězce.

Ze strany ředitele OnePlus se pochopitelně jedná spíše o dobře míněný žert než o ukázku chystaného prodejního balení. Sám v tweetu dodal, že se OnePlus svých ikonických červených krabiček v dohledné době zbavovat nebude. Jeho zájem o tento typ balení nicméně může naznačovat, že se do budoucna nějakého zeštíhlení prodejní krabičky pravděpodobně dočkáme.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

6 komentářů

  1. Ekologické balení v plastu. :D

  2. Hele ale proč ne. Ten plast moc ekologický není, ale šlo by to balit třeba do kartonů a klidně by to mohlo nahradit krabičky, mě se ten nápad docela zamlouvá.

  3. Oneplus umírá

  4. Mně se to líbí.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).