Domů » Bleskovky » Došla vám data? Nové tarify od T-Mobile vás od internetu neodstřihnou

Došla vám data? Nové tarify od T-Mobile vás od internetu neodstřihnou

Zůstat v kontaktu a chatovat si s nejbližšími, mít možnost si načíst trasu v mapách a do navigace, hledat v jízdních řádech nebo vyřídit základní bankovní transakce, přestože už došla předplacená data v telefonu. Tuzemský operátor T-Mobile se rozhodl s touto situací něco udělat a od 1. září nabídne bezplatnou službu Pořád online, která bude součástí nové nabídky tarifů.

„Lidé si často zbytečně šetří data z obavy, že když je vyčerpají, nebudou moci napsat svým blízkým nebo si například najít trasu v mapách, když jsou na cestách. Služba Pořád online tento problém řeší a umožní všechny základní potřebné operace provádět i v případě, že zákazník svůj základní objem dat již vyčerpá,“ uvedl Michal Podlucký, ředitel segmentu pro rezidentní zákazníky.

t mobile operator unsplash
T-Mobile aktualizoval své tarify

Vstříc aktuálním potřebám zákazníků vychází nová služba Pořád online, díky které se už nemusejí omezovat při využívání dat v obavě, že jim předčasně dojdou. Stačí, když si každý měsíc aktivujete službu Pořád online v aplikaci Můj T-Mobile, a budete moci i po vyčerpání svého datového balíčku nadále využívat datové připojení pro základní služby – a to rychlostí, se kterou lze bez problémů přijímat a odesílat textové zprávy přes messengery, vyhledávat jízdní řády nebo provádět bankovní transakce.

tmobile cenik

Nová nabídka nyní zahrnuje dva tarify za 550, resp. 675 Kč, s nimiž zákazníci získají 3 GB nebo 8 GB dat a službu Pořád online. V rámci neomezených tarifů je pak možné využít balíček za 875 Kč měsíčně s neomezenými daty při rychlosti 10 Mb/s, která umožňuje naplno využívat například sociální sítě, videohovory, posílat fotografie či sdílet videa. Prvních 15 GB budou zákazníci čerpat plnou rychlostí. Za 1 275 Kč pak zákazník získá neomezená data v plné rychlosti a s 5G internetem, neomezeným voláním a SMS a 1000 minutami volání do EU.

Po vyčerpání datového tarifu nebudete odstřiženi od internetu

„Víme, že naši zákazníci chtějí data využívat naplno, což nám potvrdil i velký zájem o balíček Sportovní léto. S novou nabídkou nyní mohou snadno přejít na neomezená data i ze svého aktuálního tarifu. Například u oblíbeného 15GB tarifu, který stojí 825 Kč měsíčně, si stačí připlatit 50 Kč a zákazník získá neomezený tarif s rychlostí 10 Mb/s a jako bonus prvních 15 GB dat v plné rychlosti,“ doplnil Podlucký.

Tuzemský operátor vás po vyčerpání datového balíčku neodstřihne od internetu

Menší firmy a živnostníci mohou od 1. září rovněž využít některý z nových tarifů, které vycházejí vstříc jejich aktuálním požadavkům. Pro podnikatele, kteří potřebují nově přejít na neomezená data, T-Mobile připravil nejdostupnější tarif za 875 Kč. Nabídne rychlost 10 Mb/s, která plně postačí na běžnou kancelářskou práci. Tento tarif vychází ze standardní nabídky i pro koncové uživatele. Pro náročnější zákazníky z řad živnostníků a podnikatelů T-Mobile přichystal nejobsáhlejší neomezený tarif Neomezeně 5G XL Business za 1 350 Kč.

Dominik Vlasák

3 komentářů

  1. Nebudete odstřiženi od internetu – pokud si nezapomenete včas aktivovat ten balíček – každý měsíc. U Mobil.cz takhle fungují data už dávno a bez nějakých aktivací.

    • Jo kdysi dávno tohle byla běžná věc. Mít funkční data na základní fungování, pak nějaká hlava si spočítala kolik data tak proteče a proč to lidem nezačít účtovat…..

      Velká trojka nás okrádá stále málo, tak musí vymyslet další způsob a mnoho lidí si už zapomnělo….

  2. To je tak smutná nabídka, když to člověk porovná s datamánií…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).