Domů » Články » Dopod S300: První HTC Star Treky jdou do prodeje

Dopod S300: První HTC Star Treky jdou do prodeje

HTC Star Trek je velmi stylový smartphone (fotografie) a je téměř jisté, že si získá velkou oblibu díky svému futuristickému designu a dobrému hardwarovému vybavení (tech. specifikace).

Jak už asi všichni víme, společnost HTC svá zařízení pouze vyrábí a o distribuci pod různými jmény se už starají jiné společnosti. Také Star Trek byl světu představen hned pod několika názvy (Qtek 8500, i-Mate SmartFlip, Dopod S300) a právě poslední zmíněný model byl oficiálně v Číně uveden do prodeje. Očekávalo se, že jako první Star Treka pod označením SmartFlip nabídne i-Mate, ale to se zatím nestalo a proto můžeme toto prvenství připisovat Dopodu. Tento model se do České republiky asi vůbec dovážet nebude (je určený primárně pro čínský trh), avšak snad se Star Trek brzy objeví v nabídce našeho Vodafonu.now!

Oficiální obrázky Dopoda S300:
Dopod S300

Na serveru MSmobiles.com si můžete přečíst recenzi Dopoda.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments