Domů » Články » Dopod S300: První HTC Star Treky jdou do prodeje

Dopod S300: První HTC Star Treky jdou do prodeje

HTC Star Trek je velmi stylový smartphone (fotografie) a je téměř jisté, že si získá velkou oblibu díky svému futuristickému designu a dobrému hardwarovému vybavení (tech. specifikace).

Jak už asi všichni víme, společnost HTC svá zařízení pouze vyrábí a o distribuci pod různými jmény se už starají jiné společnosti. Také Star Trek byl světu představen hned pod několika názvy (Qtek 8500, i-Mate SmartFlip, Dopod S300) a právě poslední zmíněný model byl oficiálně v Číně uveden do prodeje. Očekávalo se, že jako první Star Treka pod označením SmartFlip nabídne i-Mate, ale to se zatím nestalo a proto můžeme toto prvenství připisovat Dopodu. Tento model se do České republiky asi vůbec dovážet nebude (je určený primárně pro čínský trh), avšak snad se Star Trek brzy objeví v nabídce našeho Vodafonu.now!

Oficiální obrázky Dopoda S300:
Dopod S300

Na serveru MSmobiles.com si můžete přečíst recenzi Dopoda.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. Anonym si zjevne nevsiml, ze ten dodatek .NOW tam je pouze z recenze

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).