Don’t Touch The Spikes: Chytlavá arkáda, která prověří váš postřeh (tip na hru)

Dnes pro vás mám mám tip na chytlavou a jednoduchou hru s názvem Don’t Touch The Spikes, která je dostupná pro Android a iOS. V tomto titulu jde o jediné, váš pták musí zůstat naživu co nejdéle. Létate v obdélníkovém prostoru, kde se po každém odrazu od zdi objevují jakési nové bodáky. Pokud se ptáček dotkne těchto bodáků, hra končí. Smyslem hry je tedy vyhnout se těmto nástrahám a odrážet se od čisté zdi.

Ovládání je snadné, při každém ťuknutí na displej posunete ptáčka o pár metrů výš a poté bude opět padat. Vše je tedy o správném načasování. Prvních pár pokusů asi spotřebujete na to, abyste se opeřence naučili ovládat. Věřím ale, že po pár kolech už to bude hračka. Hru jsem testoval na Nexusu 5 s Androidem 4.4.4 a běžela naprosto parádně. Trochu otravná může být reklama umístěná v dolní části obrazovky v podobě banneru. S tím se ale musí počítat, hra je totiž zcela zdarma.

DON'T TOUCH THE SPIKES!

Hru zpestřují bonbóny, které lze v každém kole získat a následně si za ně kupovat nové ptáky (nové barvy, styly, tvary atd.). Jaké je vaše nejvyšší skóre? Já se můžu pochlubit 41 body :-)

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Autor článku
Marek Smékal
image/svg+xml
+

Kapitoly článku