Domů » Bleskovky » Dočká se nabušený HP Elite x3 nástupce? K vidění byl na MWC

Dočká se nabušený HP Elite x3 nástupce? K vidění byl na MWC

Společnost Hewlett Packard na loňském veletrhu MWC představila v současnosti nejvybavenější smartphone se systémem Windows 10 Mobile, model Elite x3 (více informací). Rok se s rokem sešel a HP se opět stalo účastníkem barcelonského veletrhu, tentokráte zde však žádný nový telefon nepředstavilo; na jejím stánku byl ale jeden nepředstavený model vystaven.

hp_elite_x3_concept_front-100711172-large

Telefon opět vsází na systém Windows 10 Mobile, má však lehce odlišný design (chybí například pochromovaná spodní část s hlasitým reproduktorem) a zřejmě i parametry. Záda zařízení jsou kovová, s výjimkou plastového proužku při horní straně, který umožňuje průchod signálu bezdrátových sítí. Bohužel zástupci HP k tomuto zařízení neposkytli zahraničním redakcím žádné informace, a následně jej dokonce z výstavy odstranili.

Patrně se tedy jedná pouze o prototyp, je však patrné, že HP hodlá rozvíjet svět zařízení s mobilními Windows i nadále, byť budou určena spíš do podnikového sektoru.

xiaomi-beryko-mwc

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

10 komentářů

  1. Pro „velky uspech“ ho radeji odstranili?

  2. …a komu tím prospějete…co? :)

  3. Rubino na Twittri špekuluje, že bude predstavený okolo uvoľnenia Redstone 3, t.j. niekedy okolo októbra. Má mať Snap 835, vylepšené Continuum atď.
    Vzhľadom k tomu, že HP sype aktualizácie na tento model ako na páse (aktuálne tuším už tretí FW), je to dobrá správa.

  4. „Záda zařízení jsou kovová, s výjimkou plastového proužku při horní straně, který umožňuje průchod signálu bezdrátových sítí.“
    Plastovy pruzok tam nie je aby umoznoval prechod radioveho signalu. Samotny kovovy ram je antenna a plastovy pruzok len prerusuje ten ram aby vznikol dipol a nebola tam uzavreta slucka.

  5. rok se s rokem sešel – v březnu? to máte asi nějaký čínský rok… kdybyste se radši vyhnuli používání klišé, kterým – jak se ukazuje – nakonec vlastně ani nerozumíte…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).