Domů » Bleskovky » Dobrý sluha, ale zlý pán: Spící ženu se pokusil skalpovat její robotický vysavač

Dobrý sluha, ale zlý pán: Spící ženu se pokusil skalpovat její robotický vysavač

Dobrý sluha, ale zlý pán; toto staré pořekadlo si zřejmě opakovala i dvaapadesátiletá žena z Jižní Koreje, která si do domácnosti pořídila robotický vysavač. Podobné spotřebiče můžou být skvělými pomocníky, co uspoří čas a mnohdy vykonají svou práci lépe, než jejich majitel. Při jejich provozování se ovšem nevyplácí podceňovat bezpečnostní zásady a doporučení výrobce.

 


O tom se na vlastní kůži přesvědčila nebohá žena, která si dopřávala odpočinku na podlaze a úklid přenechala svému robotickému vysavači. To ještě netušila, že ji za pár chvil čeká scéna jak vystřižená z vědecko-fantastického filmu. Vysavač v průběhu uklízecího programu doputoval až ke své majitelce a začal nasávat její dlouhé vlasy. Po šokujícím probuzení se nejmenovaná žena pokoušela sama osvobodit, nicméně sací výkon motoru byl nad její síly. Celý incident si proto vyžádal výjezd hasičů, kteří se postarali o bezpečné zpacifikování zběsilého vysavače.

 

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Díky rychle přivolané pomoci nedošlo k žádnému vážnějšímu zranění a celá situace tak působí až úsměvným dojmem. Pokud máte ve svém bytě podobného pomocníka, rozhodně si nedávejte „šlofíka” na podlaze, mohlo by se vám to ošklivě vymstít.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

8 komentářů

 1. mokashi (neregistrovaný)

  Jak si kdo ustele…….

 2. mar-tin (neregistrovaný)

  Tyto vasavače sice nějaký sací výkon mají, ale proti běžným vysavačům je několikanásobně nižší. Hlavní úklid se provádí mechanicky pomocí rotujících kartáčů, samotné vysávání je spíše minoritní. Těžko ženě vlasy nasál, spíše je namotal na zmíněnné kartáče.

  • raven_kix (neregistrovaný)

   Souhlas, chtěl jsem napsat přesně to stejné. Sací výkon rozhodně není to, co ženu ohrozilo :).

 3. Yegor (neregistrovaný)

  Kdyby nechlastala a následně nechrápala na podlaze, nestalo by se jí to.

  • Petr (neregistrovaný)

   taky mě to napadlo :D

  • GT (neregistrovaný)

   Presne tak, ozrata bola! ;-)

   Alebo tuzila po svojich 5 minutach slavy a preto sa vedome strapnila.

   Nebol by to prvy pripad….

   Ale aj tak je to len soft pribeh.

   Ked dotycna zaspi na zahradke a automaticky rotacny kultivator ju rozseka a zapracuje do pody ako hnojivo, az potom to bude mat tie spravne grady a sancu umiestnit sa v prvej 10 Ig Nobel oceneni.

  • albru123 (neregistrovaný)

   Teď jenom počkat na někoho, kdo za to dostane Darwinovu cenu.

  • TomasSX1 (neregistrovaný)

   Alebo zazaluje firmu vyrabjucu tieto vysavace a vysudi z nich miliony :D

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *