Domů » Bleskovky » Do milionu je ještě daleko: šéf Samsungu prozradil, jak se prodává Galaxy Fold

Do milionu je ještě daleko: šéf Samsungu prozradil, jak se prodává Galaxy Fold

Minulý měsíc proběhla internetem informace, že Samsung prodal milion ohebných smartphonů Galaxy Fold, později se ovšem ukázalo, že byla jeho slova mylně interpretována a skutečné prodeje tak budou nižší. Jak je na tom Galaxy Fold s prodeji doopravdy nyní na veletrhu CES v rozhovoru s novináři prozradil sám šéf Samsungu Electronic DJ Koh.

dj koh
Šéf Samsungu novinářům na CESu prozradil, jak se prodává Galaxy Fold

Podle něj Samsung dosud prodal něco mezi 400 – 500 tisíci kusy svého ohebného telefonu. I když číslo nezní nijak působivě, musíme brát v potaz vysokou cenu, omezenou dostupnost a také strach z nové technologie, která vyžaduje zacházení v rukavičkách.

Samsung Galaxy Fold: můžete mě ohýbat (recenze CZ)

Samsung Galaxy Fold je průkopníkem nové technologie, s níž rozhodně musíme v budoucnu počítat; už za měsíc Samsung představí další ohebný smartphone, tentokráte ale bude mít véčkovou konstrukci.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. Folda mám a v rukavičkách se opravdu používat nemusí.
    Musí se dávat akorát zvýšený pozor, když je mobil rozevřený, aby nespadl apod.
    Jinak je to famózní telefon a musím souhlasit se zahraničními recenzemi, že bych se těžko vracel ke klasickému telefonu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).