Domů » Bleskovky » Do Call of Duty: Modern Warfare dorazil battle royale režim Warzone

Do Call of Duty: Modern Warfare dorazil battle royale režim Warzone

O čem se v minulých týdnech hojně spekulovalo, se stalo skutečností – hra Call of Duty: Modern Warfare dostala battle royale režim s názvem Warzone. Jde vlastně o samostatný free-to-play titul, takže k jeho hraní není Modern Warfare potřeba.

COD Modern Warfare Warzone
Call of Duty: Modern Warfare (zdroj: Activision)

Warzone nabízí dva herní módy – battle royale a Plunder a zatím jednu mapu s názvem Verdansk, která pojme až 150 hráčů. V módu Plunder je cílem dokončit zápas s co největším množstvím peněz, které lze získat likvidací soupeřů, hledáním lootu na mapě a plněním „kontraktů“ neboli specifických úkolů.

Hra také obsahuje pět nových vozidel a herní mechaniku zvanou Gulag. Při prvním zabití v zápase se hráč ocitne s dalšími hráči se stejným osudem ve vězení. Následně s nimi bude muset bojovat v utkání jeden na jednoho, a pokud vyhraje, bude moci se znovu připojit ke svému týmu. V případě porážky bude muset čekat a doufat, že spolubojovníci vydělají dostatek herních peněz, aby jej z vězení vykoupili.

Pokud hráč Modern Warfare už vlastní, veškeré předměty z Battle Passu, zbraně a skiny, které dosud získal, se do Warzone přenesou, přičemž tento přenos má fungovat i opačným směrem. Hra potěší i tím, že podporuje funkci cross-play, mohou ji tedy spolu hrát uživatelé PC a konzolí Xbox One a PS4.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry (zejména „inteligentní“ FPS jako Bioshock, RPG jako Skyrim a tahové strategie typu HOMAM), tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
Upozornit na