Domů » Bleskovky » DJI odhalilo termíny představení tria novinek. Na co se můžeme těšit?

DJI odhalilo termíny představení tria novinek. Na co se můžeme těšit?

DJI dnes udělalo velmi netradiční krok. Odhalilo termíny představení hned tří nových zařízení v krátkém horizontu. Na Twitteru této čínské společnosti se objevily tři termíny: dva v říjnu a jeden v listopadu.

O jaká zařízení půjde, ale zatím jistě nevíme. Dočkali jsme se pouhých grafických nápověd, což rozjelo vlnu spekulací. Vzhledem k různým únikům informací se dá očekávat, že jedním ze zařízení bude nová akční kamera DJI Action 2. Ta by měla být nyní modulární, takže piny na obrázku u data 27. října budou téměř s jistotou patřit tomuto produktu.

DJI good things in three

Už v minulosti se mluvilo o možném listopadovém představení nového dronu. Termín 5. listopadu by tedy měl odpovídat odhalení modelu DJI Mavic 3 Pro.

Ačkoliv původní termín představení měl být až v polovině listopadu, symbol baterie v grafice patrně představuje právě dron Mavic 3 Pro, který má být vybaven novým akumulátorem.

 

Největší záhadou, která zatím zůstává nezodpovězena i mezi zkušenými leakery, je produkt pro 20. října. Dle obrázku je zřejmé, že se bude jednat o něco, co umí nahrávat video. To nám ale zrovna u značky DJI moc nenapoví.

dji osmo pocket 2 0
DJI Osmo Pocket 2

Vzhledem k tomu, že nový gimbal DJI OM 5 i vlogovací kamerka DJI Pocket 2 byly představeny poměrně nedávno, na nástupce je ještě příliš brzy. Ledaže by DJI v této oblasti chystalo nějaký zcela nový produkt. Někteří sázejí také na vypuštění profesionální kamery.

Adam Bělunek

Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit na kole v bikeparcích a trailcentrech, nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a rád cestuji.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).