DJI Avata je nový FPV dron s chráničemi vrtulí a 4K záznamem

DJI Avata 3

DJI přišlo s modelem dronu jménem Avata, který uspokojí především fanoušky FPV létání. Ovládat jej bude možné pomocí DJI Motion ovladače a brýlí DJI Goggles 2. Použít ale půjde i DJI FPV Remote Controller 2 a DJI FPV Goggles V2.

DJI avata 2

Novinka disponuje baterií s kapacitou 2 420 mAh, díky níž zvládne 18 minut provozu na jedno nabití. Hmotnost stroje dosahuje 410 gramů. Ve výbavě nechybí integrované kryty vrtulí, které zamezí větším škodám při kontaktu s překážkou. Širokoúhlá kamera zabírá scénu v úhlu 155° a umožní nahrávání ve 4K rozlišení při 60 fps. V nabídce je ale také nižší 2,7K rozlišení s frekvencemi 50, 60, 100 a 120 fps.

DJI - Introducing DJI Avata

Z hlediska ovládání máte na výběr ze tří módů. Ten normální umožňuje standardní ovládání, které známe z ostatních dronů DJI. Manuální ovládání umožní plný přístup ke všem letovým prvkům. Kombinací obou vznikl sportovní režim, který nabídne většinu možností manuálního módu, ale doplňuje některé bezpečnostní funkce.

DJI Avata

DJI Avata můžete objednávat na některých e-shopech už nyní. Samotný dron vás vyjde na 15 399 Kč. Za kombo s brýlemi DJI FPV Goggles V2 zaplatíte 30 499 Kč a s brýlemi DJI Goggles 2 dokonce 37 999 Kč.

Autor článku
Adam Bělunek
image/svg+xml
+

Kapitoly článku